Prekių katalogas

Siurblys panard. drenažinis švariam ir nešv. vand. 19500 Gardena

 • Siurblys panard. drenažinis švariam ir nešv. vand. 19500 Gardena

  Kodas: 9704864-01
  Kaina 196 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Galia
  0.86 kW
  Našumas
  19500 l/h
  Maks. vandens pakėlimo aukštis
  10 m
 • Gyvenate name su rūsiu, turite sodą su tvenkiniu ar baseinu, o gal reikia susidoroti su užlieta statybine duobe? Negalite nuspręsti, ar švaraus ar nešvaraus vandens siurblys būtų geriausias pasirinkimas? Pajuskite GARDENA siurblių galią su GARDENA švaraus/nešvaraus vandens siurbliu 195000 "Aquasensor". Pirmaujantis modernių ir aukštos kokybės sodo aksesuarų prekės ženklas visoje Europoje pristato naujovišką siurblį, kuris sujungia tiek švaraus, tiek nešvaraus vandens siurblių variantus. Tai ne tik suteikia galimybę sausu būdu išsiurbti švarų vandenį, bet ir išpumpuoti nešvarų vandenį. Itin paprasta perjungti švaraus vandens ir nešvaraus vandens režimus. Siurblio 860 W variklis siūlo efektyvią 19500 litrų vandens per valandą pumpavimo galią. Siurblys yra ypač efektyvus, nes siūlo slėgį iki 1,0 baro, o maksimalus tiekimo aukštis - 10 m. Todėl šis didelio našumo ir mažai energijos sunaudojantis panardinamasis siurblys idealiai tinka atlikti daugeliui užduočių namuose ir sode. Pvz., jei po sprogusio vamzdžio ar potvynio skalbimo patalpa prisipildo gana švaraus vandens, galima naudoti švaraus vandens režimą. Sausa siurbimo sistema veikia iki vos 1 mm vandens gylio. Perjungus darbo režimą, hibridinis siurblys per trumpą laiką tampa panardinamu nešvaraus vandens siurbliu ir suteikia daugybę naudingų funkcijų ir pranašumų. Nesvarbu, ar reikia išsausinti užmirkusią statybinę duobę, ar išpumpuoti nešvarų sodo tvenkinį, siurblys puikiai atliks visas užduotis. Nešvarumų dalelės gali būti iki 35mm. Dėka aukštos kokybės medžiagų su nerūdijančio plieno elementais, ilgaamžės keraminių velenų sistemos su puikiu trigubu sandarinimu, GARDENA siurblys bus ilgalaikis ir patikimas sprendimas. Kitas novatoriškas siurblio akcentas yra LED vandens jutiklis, kuris gali palaikyti reikiamą vandens lygį. Šis jutiklis leidžia hibridiniam siurbliui dirbti siaurose kanaluose ir siūlo tiksliai reguliuojamus įjungimo ir išjungimo aukščius. Vanduo gali būti matuojamas be tiesioginio kontakto su jutikliu ir rodomas per praktiškus prietaiso šviesos diodus. Be to, vandens jutiklis turi apsaugą nuo sauso veikimo ir antiblokavimo apsaugą bei laikmačio funkcijas. GARDENA švaraus/nešvaraus vandens siurblį 19500 lengva valdyti, be to, jis yra ypač universalus žarnų prijungimui. Tai leidžia greitai ir lengvai sujungti žarnas, kurių skersmuo yra 32 mm (1 ¼") ir 38 mm (1 ½ "), 50 mm (2") Galimos papildomos galimybės sujungiant arba G1 ½" sriegius. Dėl sumanaus GARDENA sujungimo mechanizmo žarnas galima lengvai pritvirtinti vienu spustelėjimu. Galite pasitikėti daugiau nei 40 metų patirtimi drėkinimo, drenažo ir buitinių siurblių srityje. GARDENA siūlo 5 metų garantiją visiems siurbliams, tiesiog užsiregistruokite internetu ir pajusite GARDENA siurblių galią!

   


  Lengva žarnų sujungimo sistema

  Švaraus/nešvaraus vandens siurblys 19500 "Aquasensor“ leidžia lanksčiai sujungti 32 mm (1 ¼ "), 38 mm (1 ½") ir 50 mm (2 ") skersmens žarnas ir papildomas prijungimo galimybes su G1 ½" sriegiu.
   


  Aukščiausios klasės dizainas iš kokybiškų medžiagų

  Nerūdijančio plieno dangtis, taip pat variklio velenas su keramikine danga ir trigubas sandarinimas su alyvos kamera užtikrina maksimalų saugumą ir ilgaamžiškumą.
   


  Aukščiausios klasės gamyba, ypač patikima ir lengvai valdoma

  Protingas dizainas, aukštos kokybės gamyba su elementais iš nerūdijančio plieno ir keramikos. Lengvas valdymas, sandėliavimas, režimų keitimas ir kitos funkcijos leidžia lengvai naudoti siurblį.
   


  Ypač galingas ir universalus

  Siurblys, kurio didžiausias tiekimo gylis yra 10 m, esant 1,0 baro slėgiui, yra ypač galingas ir tinkamas įvairioms paskirtims, tokioms kaip užmirkusios statybvietės, užlieti rūsiai, baseinai ar užteršti tvenkiniai.
   


  Efektyvi ir novatoriška „2in1“ technologija su LED "Aquasensor“

  Šis modernus švaraus/nešvaraus vandens panardinamasis siurblys yra ypač galingas ir efektyvus dėl universalaus „Aquasensor“ ir 860 W variklio, kurio siurbimo galia siekia 19500 litrų per valandą.
   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje