Prekių katalogas

Sodo traktoriukai

 • Galingi ir universalūs sodo traktoriukai – puikūs sodo darbų pagalbininkai ištisus metus. Sodo traktoriukas puikiai tinka vejų priežiūrai ir kitiems sodo darbams atlikti. Su mūsų siūlomais sodo traktoriukais didelius ir mažus vejos plotus nupjausite greitai ir patogiai.

 • Mūsų parduotuvėse išsirinksite Jums geriausiai tinkantį sodo traktoriuką. Jeigu dažniausiai pjaunate didelius vejos plotus su ilga žole, siūlome rinktis sodo traktoriuką su šoninio žolės išmetimo sistema. Jei Jums patinka tvarkingai atrodanti veja, rekomenduojame sodo traktoriuką su integruotu žolės surinktuvu.

  Norint natūraliai patręšti veją galite įsigyti žoliapjovę traktoriuką su žolės mulčiavimo komplektu arba mulčiavimo rinkinį kaip priedą įsigyti atskirtai. Su sodo traktoriuku nupjovus veją naudojant mulčiavimo sistemą, nupjauta ir gerai susmulkinta žolė paliekama vejoje kaip natūrali trąša.

  Sodo traktoriuką galite rinktis iš seniai žinomų ir patikimų gamintojų: Husqvarna, Stihl, Stiga, Vari, Texas. Gamintojai žoliapjoves traktoriukus siūlo įvairių galingumų, skirtingų transmisijų, dizainų, pločių bei aukščių ir pan., todėl tikrai išsirinksite traktoriuką atitinkantį individualius poreikius.

  Dėl itin plataus priedų asortimento ir kelių pjovimo metodų pasirinkimo mūsų sodo traktoriukai yra ypač praktiški visus metus. Prie vejos pjovimo traktoriaus galima lengvai ir greitai pritvirtinti barstytuvą, priekabą, šepetį, sniego peilį ir pan. Vejapjovės traktoriuko priežiūrai ar pagerinimui taip pat turime: akumuliatorių, specialių žolės rinktuvų, skirtingų pločių žolės pjovimo agregatų, sniego valymo priedų, padangų, sniego grandinių, laikymo uždangalų, pakrovimo rampų, tepalų, alyvų ir t.t.

  Įsigykite poreikius atitinkantį sodo traktoriuką internetu arba Vilniuje, Molėtuose ir Lentvaryje esančiose „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse.

  Sodo traktoriukų akcijos ir kainos internete gali ne visada sutapti su fizinėse parduotuvėse taikomomis nuolaidomis ar kainomis.

  Išsirinkote, bet netiko sodo traktoriuko kaina? Elektroninėje parduotuvėje siūlome pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Nurodykite Jus dominančio sodo traktoriuko kainą bei savo kontaktus ir artimiausiu metu su Jumis susisieks parduotuvės vadybininkas.