Prekių katalogas

Generatoriai

  • UAB „Technika girioms ir parkams“ internetinėje ar fizinėse parduotuvėse rasite platų benzininių generatorių, dyzelinių generatorių, dujinių – benzininių generatorių, suvirinimo generatorių asortimentą. Šiuo metu siūlome ilgaamžius ir kokybiškus Stager, Loncin, Rato, Ruris elektros generatorius. Pagal poreikius galite įsigyti įvairių dydžių, galingumų generatorių. Privačių namų savininkams galime pasiūlyti kompaktiško dydžio, tylių, bet galingų generatorių. Profesionaliam naudojimui rasite didelių, galingų ir ilgaamžių generatorių. Elektros generatorių priežiūrai rasite ir įvairių priedų: automatinių valdymo blokų, tepalų, filtrų, kuro bakelių ir pan.

  • Įsigykite elektros generatorių internetu arba atvykite į „Technika girioms ir parkams“ parduotuvę Vilniuje, Lentvaryje arba Molėtuose. Elektros generatorių akcijos ar kainos elektroninėje parduotuvėje gali skirtis su fizinėse esančiomis kainomis ar nuolaidomis.

    Išsirinkote, bet netiko elektros generatoriaus kaina? Pasiūlykite savo! Mūsų elektroninėje parduotuvėje kviečiame pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Nurodykite dominančio generatoriaus kainą, palikite savo kontaktinius duomenis ir su Jumis susisieks „Technika girioms ir parkams“ vadybininkas.