Prekių katalogas

Šakų ir medienos smulkintuvai

  • Medžiai, krūmai, vaismedžiai ir kiti sodo ar daržo augalai reikalauja daug priežiūros ir reguliaraus šakelių genėjimo. Siūlome sumažinti sodo atliekų apimtį su šakų ir medienos smulkintuvais. Šakų smulkintuvu į mažiausias daleles susmulkinsite ne tik medžių šakas, bet ir minkštas organines medžiagas, tokias kaip nupjauti augalai, gėlės ar medžių lapai. Medienos smulkintuvas tinkamas pasirinkimas visiems reikalavimams patenkinti.

  • Sodo smulkintuvu susmulkinus krūmų, medžių ar nukarpytas gyvatvorių šakeles ir minkštas sodo atliekas atsiranda daugiau laisvos vietos. Susmulkintas atliekas galima panaudoti kompostui arba augalų mulčui, kuriuos naudojant sodas ar daržas bus natūraliai patręštas, apsaugotas nuo išdžiuvimo ir toliau gražiai žaliuos.

    UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse galite įsigyti elektrinį šakų smulkintuvą, motorinį sodo smulkintuvą arba šakų ir medienos smulkintuvą montuojamą prie traktoriaus. Smulkintuvą galite rinktis pagal galingumą, variklio modelį arba maksimalų medienos įtraukimo skersmenį.

    Įsigykite, šakų smulkintuvą internetu arba parduotuvėse „Technika girioms ir parkams“ Vilniuje, Molėtuose, Lentvaryje.