Prekių katalogas

Gyvatvorių žirklės

  • Gyvatvorės ar krūmai augantys šalia namų ir sodybų atlieka natūralios tvoros ar dekoratyvinę funkciją. Augalų priežiūrai, formavimui ir apkarpymui siūlome akumuliatorines, elektrines, benzinines gyvatvorių žirkles. Mūsų prekių asortimente rasite ir privatiems naudotojams skirtų gyvatvorių žirklių, ir profesionalams.

  • Gyvatvorių žirkles galite rinktis pagal gerai žinomus ir patikimus gamintojus, pavyzdžiui, Husqvarna, Sthil, Texas, McCULLOCH, Jonsered, Mori, Gardena, Redback. Taip pat, pagal poreikius gyvatvorių žirkles galite rinktis pagal galingumą, pjovimo ašmenų ilgį ir pan.

    Benzinines gyvatvorių žirkles rekomenduojame naudoti dideliuose sklypuose, parkų ir kraštovaizdžio priežiūrai. Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės geriausiai tinka privatiems naudotojams ir profesionalams dirbantiems vidutinio ir didelio dydžio sklypuose. Elektrines gyvatvorių žirklės geriausiai tinka šalia namų ar sodybų augančių gyvatvorių ir krūmų priežiūrai.

    Gyvatvorių žirklių akcijos ir kainos internete gali nesutapti su parduotuvėse taikomomis akcijomis ar kainomis. Išsirinkote, bet netiko gyvatvorių žirklių kaina? „Technika girioms ir parkams“ internetinėje svetainėje pasinaudokite „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Nurodykite Jus dominančių gyvatvorių žirklių kainą bei savo telefono numerį ar el. pašto adresą ir greitu metu su Jumis susisieks atsakingas vadybininkas.