Prekių katalogas

Vejapjovės

 • UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse rasite įvairių tipų ir skirtingų gamintojų vejapjovių. Galime pasiūlyti benzininiu vejapjovių, akumuliatorinių vejapjovių, elektrinių vejapjovių ar mechaninių vejapjovių.

 • Mūsų parduotuvėse galite rasti didelėms ir mažoms vejoms skirtų vejapjovių. Pagal savo poreikius galite išsirinkti skirtingų galingumų, įvairių pjovimo pločių ar aukščių vejapjovių. Taip pat, pagal savo pageidavimus galite rinktis skirtingų pjovimo metodų (mulčiavimas, galinis išmetimas, šoninis išmetimas ir kt.) vejapjoves.

  Didesniems plotams prižiūrėti siūlome įsigyti vejapjovę su plieniniu ar sudėtiniu pjovimo korpusu, tokia vejapjovė bus ilgaamžiskesnė ir atlaikys didesnę darbų apkrovą. Lengvesniam darbui galite rinktis vejapjovę su savaeige eigos sistema.

  Taip pat mūsų prekių asortimente rasite vejapjoves su surinktuvu ir vejapjoves be surinktuvo. Naudojant vejapjovę su surinktuvu nušienautos žolės surinkti nebereikės, nes visa nupjauta žolė kruopščiai surenkama specialiame žolės rinktuve. Pjaunant žolę su vejapjove be surinktuvo, nupjautos žolės surinkti nebūtina, susmulkinta žolė gali būti paliekama vejoje kaip natūrali trąšą. Taip patręšta veja pasidaro žalesnė, gražesnė, tankesnė ir atsparesnė sausrai.

  Šiuo metu siūlome kokybiškas, ilgaamžes, patikimas ir ergonomiško dizaino Husqvarna, Texas, McCULLOCH, Jonsered, Viking, Klippo, MA.RI.NA, Gardena, RedBack vejapjoves. Vejapjovių patobulinimui ir priežiūrai rasite įvairių naudingų priedų: žolės mulčiavimo komplektų, kanistrų kurui, specialių vejapjovių laikymo uždangalų, žolės pjovimo peilių, mechaninių vejapjovių surinktuvų, tepalų, variklinių alyvų ir kt.

  Mūsų elektroninėje ar Vilniaus, Molėtų, Lentvario ir Didžiosios Riešės parduotuvėse dažnai skelbiame vejapjovių išpardavimą ir parduodame vejapjoves su akcija. Netinkant vejapjovės kainai, mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome pasinaudoti funkcija „Pasiūlyti kainą“. Nurodžius kontaktinius duomenis ir savo siūlomą vejapjovės kainą su Jumis susisieks atsakingas vadybininkas ir galbūt pasiūlys Jus dominančią vejapjovę pigiau.

  Vejapjovės akcija ir nuolaidos internete ne visada gali sutapti su fizinėse parduotuvėse taikomomis nuolaidomis.