Prekių katalogas

Mechaninės vejapjovės

 • "Technika girioms ir parkams“ elektroninėje ar Vilniaus, Molėtų ir Lentvario parduotuvėse galite rasti kokybiškų, ilgaamžių ir patikimų mechaninių vejapjovių. Šiuo metu galite rinktis Husqvarna, Gardena bei Stiga mechanines vejapjoves.

  Vejapjovė cilindrinė Gardena 330 Classic
  Kodas: 9670934-01
  Pjovimo plotis
  0.33 m
  Pjovimo aukštis
  12 - 42 mm
  Eigos sistema
  Stumiama
  Pjovimo metodai
  Galinis išmetimas
  Rankenų aukščio reguliavimas
  Reguliuojamos
  10599 
 • Mechaninės vejapjovės puikiai tinka mažesnėms vejoms pjauti. Mechaninių vejapjovių veikimo principas labai paprastas: stumiant vejapjovę, pjovimo cilindras ir apatinis peilis juda nesiliesdami. Vejapjovės peilis kilsteli žolę ir ją nupjauną – panašiai kaip žirklės. Pjaunant su tokia vejapjove, netriukšmausite, nes mechaninė vejapjovė veikia tyliai. Mechaninę vejapjovę valdyti ir prižiūrėti labai paprasta. Su mechanine vejapjove dirbti ne tik malonu ir paprasta, bet tokia vejapjovė nekenkia aplinkai, nes į aplinka neišmeta jokių teršalų. Mechaninės vejapjovės kainos ir kokybės santykis – puikus.

  Paprastai, mechaninės vejapjovės yra be žolės surinktuvų, tačiau Gardena ir Husqvarna mechaninių vejapjovių žolės surinktuvai gali būti įsigyjami kaip priedai. Mūsų parduotuvėse galite rasti ir daugiau naudingų mechaninių vejapjovių priedų skirtų jų patobulinimui ar priežiūrai, pavyzdžiui, laikymo uždangalų, rankenų paminkštinimų ir kt.

  Mechaninės vejapjovės akcija ir nuolaidos internete ne visada gali sutapti su fizinėse parduotuvėse taikomomis nuolaidomis.