Prekių katalogas

Rider traktoriukai

 • Rider traktoriukai – puikiai susitvarko su sunkiai pasiekiamais plotais, lengvai įveikia siaurus pravažiavimus bei nuožulnias vejas. Rider traktoriai puikiai tinka sudėtingų reljefų vietovėms. Traktoriukas žoliapjovė Rider privažiuoja beveik visur, o apsisukimo spindulys yra itin mažas. Rider žoliapjovės yra sukurtos atsižvelgiant į skirtingas darbo sąlygas ir įvairius naudotojų poreikius.

 • Rider traktoriukai nuo kitų vejos traktoriukų skiriasi tuo, kad turi priekyje sumontuotą pjovimo agregatą. Toks pjovimo agregatas užtikrina puikią darbinio ploto apžvalgą ir leidžia tiksliai nupjauti žolę prie sunkiai prieinamų objektų, pavyzdžiui, prie tvorų, po krūmais, po parkų suoliukais ir pan.

  Su žolės traktoriuku Rider galėsite dirbti bet kokiu metų laiku. Naudingi žoliapjovės traktoriuko tvirtinami priedai padės atlikti įvairius darbus: valyti sniegą, šluoti lapus ir šiukšles, lyginti žvyrą ar veją, gabenti krovinius, akėti, šalinti samanas ir pan.

  Internetu arba fizinėse parduotuvėse galėsite įsigyti įvairių Rider traktoriukų iš priekio montuojamų arba iš traktoriaus galo tvirtinamų priedų: įvairių dydžių pjovimo agregatų, šlavimo šepečių, sniego peilių, sniego pūstuvų, vejos grėblių, aeratorių, purentuvų, priekabų ir kt. Žolės traktoriuko priežiūrai mūsų parduotuvėse rasite įvairių alyvų, tepalų, akumuliatorių įkroviklių, kuro kanistrų, laikymo uždangalų ir pan.

  UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse rasite Husqvarna, Stiga ir Grillo gamintojų Rider traktoriukų. Iš mūsų gausaus prekių asortimento žolės pjovimo Rider traktoriuką išsirinks ir profesionalas, ir pradedantysis naudotojas.

  Įsigykite Rider traktoriuką internetu arba UAB „Technika girioms ir parkams“ salonuose Vilniuje, Molėtuose ir Lentvaryje. Rider traktorių akcijos ar kainos internete gali skirtis su fizinėse parduotuvėse esančiomis kainomis ar nuolaidomis.

  Išsirinkote, bet netiko Rider traktoriuko kaina? Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Pasiūlykite dominančio Rider traktoriaus kainą, nurodykite savo kontaktus ir greitu metu su Jumis susisieks atsakingas vadybininkas.