Prekių katalogas

Grandininiai pjūklai

 • Kurį grandininį pjūklą beišsirinktumėte, galite būti tikri, kad jame derės geriausios eksploatacinės savybės, didelė galia ir patogi konstrukcija. Plačiame mūsų prekių asortimente rasite grandininį pjūklą įvairiausiems darbams atlikti, dirbti bet kokiomis oro sąlygomis. Tinkamą grandininį pjūklą ras ir profesionalai, mėgėjai ir reiklūs pradedantieji vartotojai.

 • UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse ir internete rasite Husqvarna, Stihl, Stiga, McCulloch, Texas grandininių pjūklų. Galėsite rinktis iš benzininių grandininių pjūklų, elektrinių grandininių pjūklų ar naujoviškų akumuliatorinių grandininių pjūklų.

  Profesionaliam darbui galite rinktis mažą, vidutinį arba didelį grandininį pjūklą. Profesionaliam darbui skirti grandininiai pjūklai padės pasiekti geriausių rezultatų dirbant net sudėtingiausiomis sąlygomis. Mūsų siūlomi pjūklai pagaminti iš kruopščiai atrinktų aukščiausios klasės komponentų ir yra itin tvirti. Grandininio pjūklo konstrukcija orientuota į naudotoją, todėl užtikrina saugų ir jėgas tausojantį darbą net ilgomis pamainomis.

  Prireikus nupjauti nedidelį medį ar supjauti malkas, Jums pravers universalūs grandininiai pjūklai, kurių galia ir universalumas labai pravers. Tvirtos ir lengvos konstrukcijos pjūklai užtikrins paprastą, patogų darbą ir puikius pjovimo rezultatus.

  Grandininį pjūklą su viršutine rankena labiausiai vertina arboristikos specialistai. Grandininiai pjūklai arboristikos specialistams yra itin lengvi, grakštūs, patogūs ir galingi. Tokie pjūklai puikūs pagalbininkai dirbant aukštai medžiuose.

  Įsigykite grandininį pjūklą internetu arba „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse Vilniuje, Molėtuose, Lentvaryje. Grandininių pjūklų akcijos ar kainos internetinėje parduotuvėje gali skirtis su salonuose esančiomis kainomis ar nuolaidomis.

  Išsirinkote, bet netiko grandininio pjūklo kaina? Galite pasiūlyti savo! Mūsų elektroninėje parduotuvėje kviečiame pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Pasiūlykite dominančio grandininio pjūklo kainą, palikite savo kontaktus ir greitu metu su Jumis susisieks atsakingas „Technika girioms ir parkams“ vadybininkas.