Prekių katalogas

Elektriniai pjūklai

  • Elektriniai pjūklai – tylūs, manevringi ir galingi grandininiai pjūklai. Elektriniai grandininiai pjūklai puikūs pagalbininkai darbui šalia namų ar sodybų. Bet kurį elektrinį grandininį pjūklą beišsirinktumėte iš mūsų asortimento, galite būti tikri, kad jame derės geriausios eksploatacinės savybės, manevringumas, galia bei ergonomiška konstrukcija. Mūsų parduotuvėse elektrinį pjūklą galite rinktis iš patikimų ir žinomų gamintojų, tokių kaip: HUSQVARNA, STIHL, STIGA, TEXAS.

  • Su elektriniu pjūklu galite dirbti tiek patalpų viduje, tiek lauke.  Elektrinis grandininis pjūklas puikiai tinka sudėtingiems statybų darbams iš medžio, medžio ar malkų pjovimui ir kitiems ūkio darbams atlikti. Elektriniai grandininiai pjūklai dirba daug tyliau, nei įprastiniai benzininiai pjūklai. Elektriniai pjūklai valdomi labai paprastai – įjungiami ir išjungiami tik vieno mygtuko paspaudimu. Pas mus elektrinį pjūklą išsirinks tiek mėgėjas, amatininkas, tiek ūkininkas.

    Dar paprastesniam elektrinio pjūklo darbui galite įsigyti įvairių ilgių ir dydžių pjovimo juostų bei pjovimo grandinių. Elektriniams grandininiams pjūklams laikyti ir transportuoti rekomenduojame turėti grandininių pjūklų krepšį arba specialų transportavimo padėklą. Saugiam darbui galime pasiūlyti platų apsauginių drabužių, šalmų, pirštinių, antveidžių ir ausinių asortimentą. Pjūklų priežiūrai taip pat rasite galandimo dildžių, universalių raktų grandinės tempimui, grandinės apsaugos ilgintuvas ir kt.

    Įsigykite elektrinį pjūklą internetu arba atvykite į „Technika girioms ir parkams“ saloną Vilniuje, Molėtuose ar Lentvaryje. Elektrinių pjūklų akcijos ar kainos internetiniame tinklalapyje gali skirtis su fizinių parduotuvių kainomis ar nuolaidomis.

    Išsirinkote, bet netiko elektrino pjūklo kaina? Mūsų internetinėje parduotuvėje kviečiame pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Pasiūlykite išsirinkto elektrino grandininio pjūklo kainą, palikite savo kontaktinius duomenis ir artimiausiu metu su Jumis susisieks UAB „Technika girioms ir parkams“ vadybininkas.