Prekių katalogas

Laistymo įranga

  • Turint veją, sodą ar daržą ir norint matyti visada žaliuojančius ir sveikus augalus, juos būtina nuolat laistyti ir drėkinti. „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse rasite įvairios laistymo įrangos sodo ar daržo drėkinimui.

  • Laistymo įrangą sudaro: vandens žarnos ir ritės, laistymo valdymo sistema, purkštuvai, įvairūs antgaliai, vandens žarnų jungtys, laistymo siurbliai ir kt. Įsigiję patogią, kokybišką ir ilgaamžę mūsų siūlomą laistymo įrangą, visada būsite tikri, kad laistymo darbus atliksite lengviau, greičiau ir patogiau. Laistymo įrangą ir jos dalis galėsite rinktis iš patikimų ir klientų jau seniai patikrintų gamintojų: Gardena, Fiskars ir kt.

    Tam, kad turėtumėte daugiau laisvo laiko siūlome įsigyti vandens valdymo įrenginį skirtą automatiniui drėkinimui ir laistymui Jums patogiu metu. Jeigu pavargote veją laistyti rankomis arba norite savo laisvą laiką praleisti kitaip, galite įsigyti iššokančių laistymo purkštukų sistemą. Gėlių lysvėms, gyvatvorėms ar vazoniniams augalams galime pasiūlyti vandenį taupantį lašelinį drėkinimą.

    Įsigykite kokybišką ir patikimą laistymo įrangą internetu – tgp.lt arba UAB „Technika girioms ir parkams“ salonuose Vilniuje, Lentvaryje, Molėtuose ir džiaukitės sveikais bei žaliuojančiais augalais.