Prekių katalogas

Žoliapjovės

  • Žolės pjovimas gali atrodyti sunkus ir varginantis užsiėmimas. Žoliapjovės dažniausiai skirtos gražiam baigiamajam štrichui. Toks darbas reikalauja patikimos technikos, būtent dėl šios priežasties mūsų siūlomos žoliapjovėse dera didelė galia, ilgaamžiškumas, lengva ir tvirta konstrukcija. Su žoliapjovėmis patogu ir lengva dirbti, o darbo rezultatai maloniai džiugina.

  • Galingos ir patikimos Husqvarna, Stihl, Texas, Gardena, Stiga, McCULLOCH, Jonsered, MORI žoliapjovės labai praverčia, kai reikia sutvarkyti nupjautos vejos kraštus ar nupjauti žolę sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, prie tvorų, po krūmais ar suoliukais ir pan.

    „Technika girioms ir parkams“ prekių asortimente rasite akumuliatorinių žoliapjovių, benzininių žoliapjovių ir elektrinių žoliapjovių. Pagal savo poreikius galėsite rinktis kokio galingumo ir kokio tipo žoliapjovę įsigyti. Mūsų fizinėse ar elektroninėje parduotuvėje rasite galingų žoliapjovių pradedantiesiems naudotojams, žoliapjovių nedidelių plotų pjovimui ar vejos kraštų pjovimui, žoliapjovių su tiesiu ar lenktu kotu, žoliapjovių vidutinio dydžio sodams ir sklypams prižiūrėti ar žoliapjovių dideliems pievų plotams nupjauti.

    Benzinines žoliapjovės siūlome įsigyti vidutinio dydžio ar dideliems sodams ir vejai prižiūrėti. Akumuliatorines ar elektrines žoliapjoves rekomenduojame įsigyti mažesniems ar vidutinio dydžio plotams pjauti.

    Žoliapjovės patobulinimui ir priežiūrai pas mus rasite įvairių naudingų priedų: įvairaus dydžio pjovimo lynelių, tepalų, variklinės alyvos, pjovimo galvučių, pjovimo diskų, patogių laikymo diržų,  kuro bakelių ir pan. Saugiam darbui užtikrinti galime pasiūlyti apsauginių akinių, veido skydelių, ausinių ar apsauginių batų ir kelnių žolės pjovėjui.

    Žoliapjovių prekių asortimentą atnaujiname nuolat, todėl pas mus rasite pačius naujausius ir populiariausius žoliapjovių modelius. Įsigykite savo poreikius atitinkančią žoliapjovę internetu ar mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Molėtuose ir Lentvaryje. Žoliapjovės akcija ir nuolaidos internete ne visada gali sutapti su fizinėse parduotuvėse taikomomis nuolaidomis.