Prekių katalogas

Elektrinės žoliapjovės

  • Elektrinės žoliapjovės labai lengvos, manevringos ir paprastai naudojamos žoliapjovės. Elektrinės žoliapjovės geriausiai tinka mažesniems plotams esantiems netoli namų ar sodybų prižiūrėti. Mūsų parduotuvėse galite rasti gerai žinomų ir patikimų gamintojų elektrinių žoliapjovių. Siūlomos Stihl, Stiga, Gardena, Texas gamintojų elektrinės žoliapjovės yra išbandytos tiek profesionalų, tiek privačių namų ar sodų savininkų.

  • Elektrinės žoliapjovės yra daug lengvesnės, nei motorinės žoliapjovės, todėl yra labai manevringos. Su elektrine žoliapjove labai patogu pjauti žolę sunkiai prieinamose vietose: aplink akmenis, gėlynus ir vazonus, šalia tvorų, po krūmais ir pan. Su elektrine žoliapjove galėsite nesunkiai nupjauti stačius šlaitus, apleistus griovelius ar vejos pakraščius.

    Elektrines žoliapjoves prižiūrėti labai paprasta ir pakeisti pjovimo lynui ar žoliapjovės koto reguliavimui, dažniausiai, nereikia jokių papildomų įrankių. Elektrinės žoliapjovės yra daug tylesnės, nei įprastos benzininės žoliapjovės, todėl puikiai tinka dirbti viešose vietose (prie gyvenamųjų namų, mokyklų, darželių, ligoninių ir pan.), kur negalima kelti didelio triukšmo.

    Elektrinės žoliapjovės priežiūrai ir tobulinimui siūlome įvairius veiksmingus priedus: pjovimo lynus, pjovimo galvutes, specialius tepalus, alyvas, žoliapjovių apsaugas ir kt. Saugiam darbui užtikrinti rekomenduojame naudoti apsaugines kelnes žolės pjovėjui, apsaugines ausines ir antveidžius arba akinius.

    Įsigykite Jums geriausiai tinkančią elektrinę žoliapjovę internetu arba atvykite pasitarti į UAB „Technika girioms ir parkams“ Vilniuje, Molėtuose ir Lentvaryje esančias parduotuvės.

    Elektrinių žoliapjovių nuolaidos ir kainos internete ne visada gali sutapti su fizinėse parduotuvėse taikomomis akcijomis ar kainomis. Netiko elektrinės žoliapjovės kaina? „Technika girioms ir parkams“ internetinėje svetainėje rekomenduojame pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir Jus dominančios elektrinės žoliapjovės kainą ir greitu metu su Jumis susisieks atsakingas vadybininkas.