Prekių katalogas

Vejos traktoriukai

 • Vejos traktoriukai – puikūs pagalbininkai sode visus metus. UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse rasite įvairių vejos traktoriukų: įprastų sodo traktoriukų, rider traktorių, nulinio posūkio spindulio traktorių.

 • Sodo traktoriukai – skirti žolės pjovimui, bet puikiai tinka ir kitiems sodo darbams atlikti. Su sodo traktoriuku galima šluoti, valyti sniegą, vežti krovinius ir pan. Sodo traktoriuką galite įsigyti su integruotu surinktuvu arba be surinktuvo.

  Rider traktoriukai – tokie vejos traktoriukai išskirtiniai tuo, kad pjovimo agregatas montuojamas traktoriaus priekyje. Su priekyje sumontuotu pjovimo agregatu žolę pjauti daug patogiau, nes operatorius puikiai mato pjovimo agregatą ir lengviau nupjauti sunkiau prieinamas vietas, pavyzdžiui, po krūmais, suoliukais ir pan. Rider traktorius galite rinktis su integruotais surinktuvais arba be žolės surinktuvų. Pakeitę rider traktoriaus priedus į sniego peilį, barstytuvą, šepetį galėsite našiai dirbti ištisus metus.

  Nulinio posūkio spindulio traktoriai – išskirtiniai vejapjovės traktoriukai tuo, kad su tokiu vejos traktoriu galima suktis aplink savo ašį nekeičiant posūkio spindulio ir nepaliekant po savimi nei mažiausio nenupjauto žolės plotelio.

  UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse rasite vejapjovių traktoriukų ir profesionalams, ir pradedantiesiems naudotojams atitinkančius visus poreikius. Mūsų prekybos taškuose rasite Husqvarna, Stihl, Stiga, Texas, Vari, Grillo vejos traktorių.

  Žoliapjovių traktoriukų priežiūrai ar tobulinimui siūlome įsigyti naudingų priedų ir dalių: kuro kanistrų, akumuliatorių, surinktuvų, vejos traktoriukų padangų, pjovimo agregatų, žolės pjovimo peilių, įvairių prikabinamų priedų ir kt.

  Įsigykite vejapjovę traktoriuką internetu arba fizinėse parduotuvėse: Vilniuje, Molėtuose ir Lentvaryje. Vejos traktoriukų akcijos ir kainos internete gali nesutapti su fizinėse parduotuvėse taikomomis akcijomis ar kainomis.

  Išsirinkote, bet netiko vejos traktoriuko kaina? Internetinėje parduotuvėje www.tpg.lt siūlome pasinaudoti „Pasiūlyk kainą“ funkcija. Nurodykite Jus dominančio vejapjovės traktoriuko kainą, savo kontaktus ir greitu metu su Jumis susisieks „Technika girioms ir parkams“ vadybininkas.