Prekių katalogas

Siurblys panardinamas švariam vand. 9000 Gardena

 • Siurblys panardinamas švariam vand. 9000 Gardena

  Kodas: 9704855-01
  Kaina 69 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Galia
  0.3 kW
  Našumas
  9000 l/h
  Maks. vandens pakėlimo aukštis
  6 m
 • Nesvarbu, ar lietaus statinėms išpumpuoti prieš žiemą, ar rūsio patalpoms potvynio atveju - pajauskite GARDENA siurblių galią su GARDENA švaraus vandens siurbliu 9000. Šis, didelio našumo, mažai energijos sunaudojantis panardinamasis siurblys yra ne tik itin galingas, bet ir ypač efektyvus.

  Drenažo siurblio variklis turi 300 W galią. Esant maksimaliam 0,6 baro slėgiui ir 6 m tiekimo aukščiui, per valandą galima pumpuoti iki 9000 litrų vandens. Galimas sausas siurbimas iki 2 mm. Dėl pažangios konstrukcijos siurblys veikia itin saugiai ir stabiliai. Po naudojimo jį galima paprastai ir lengvai išvalyti, jį patogu transportuoti dėl praktiškos rankenos.

  Reguliuojamas plūdinis jungiklis apsaugo siurblį nuo kenksmingo sauso veikimo. Energiją taupantis GARDENA siurblys siūlo įvairias prijungimo galimybes naudojant lengvą GARDENA žarnų sujungimo sistemą. 25 mm (1 ") arba 38 mm (1 ½") skersmens žarnos gali būti prijungtos prie siurblio. Kartu su G1" sriegiu švaraus vandens siurblys 9000 tampa dar universalesnis. Nesvarbu, ar jį naudosite kaip drenažo siurblį, požeminio vandens siurblį ar skirtą naudoti jūsų baseine - šis stilingas panardinamas siurblys siūlo daugybę pritaikymo galimybių.

  Turėdami daugiau nei 40 metų patirtį siurblių srityje, GARDENA siūlo aukščiausią kokybę.

   

  Ypatybės

  GARDENA švaraus vandens siurblys

  Automatinė kontrolė

  Plūdinis jungiklis užtikrina, kad siurblys automatiškai įsijungtų viršijus tam tikrą lygį. Jei lygis nukrenta, siurblys vėl automatiškai išsijungia. Įjungimo ir išjungimo aukštį galima reguliuoti atskirai, užfiksuojant siurblio korpuso plūdinį jungiklį viename iš trijų skirtingų aukščių.

  GARDENA švaraus vandens siurblys

  Rankinis valdymas

  Įdėjus jungiklį į korpusą, siurblį galima reguliuoti taip, kad jis veiktų rankiniu būdu.

  GARDENA švaraus vandens siurblys

  Modernus ir ypač efektyvus

  Skaidraus vandens siurblys 9000 siūlo įspūdingą 300 W efektyvumą su maksimaliu 9000 litrų per valandą srautu.

  GARDENA švaraus vandens siurblys

  Pajuskite GARDENA siurblių galią

  Siurblys, kurio maksimalus siurbimo gylis yra 6 m, esant 0,6 baro slėgiui, yra dar galingesnis ir tinkamas naudoti įvairesnėms užduotims. Siūlomas plokščias siurbimas iki 2 mm.

  GARDENA švaraus vandens siurblys

  Lengvas valdymas

  Praktiška rankena ir protingas dizainas leidžia ne tik nesudėtingai naudotis, bet ir lengvai sandėliuoti panardinamą siurblį dėl kabelio atsukimo funkcijos.

  GARDENA švaraus vandens siurblys

  Lengva žarnų sujungimo sistema

  Panardinamasis siurblys leidžia lanksčiai sujungti žarnas, kurių skersmuo yra 25 (1 ") ir 38 mm (1 ½"), ir prijungti G1" sriegį, kad būtų galima pasirinkti kitas galimybes.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.