Prekių katalogas

Žibintas GARDENA Click Up

 • Kraunamos nuotraukos

  Žibintas GARDENA Click Up

  Kodas: 9704965-01
  Kaina 43 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • GARDENA "ClickUp!" žibintas sukuria itin jaukią atmosferą sode. Šis sodo deglas yra GARDENA "ClickUp"! sistemos dalis. Visus šios sistemos priedus galima pridėti prie „ClickUp!“ pagrindinio elemento - rankenos (pagaminta iš maumedžio medienos), naudojant „One-Click“ jungtį. Spustelėjus, jungtis išlieka ypač stabili ir be klibėjimo, todėl žibintas negali nukristi.

  Alyvos degle telpa 350 ml įprastos lempos alyvos. Užpildžius „ClickUp!“ deglą, šis degs ir šildys mažiausiai šešias valandas ir sukurs įspūdingą atmosferą jūsų sode. Žibintas padarys įspūdį ir dėl aukštos kokybės, ir dėl stilingo dizaino. Aukštos kokybės plieninė plokštė yra elegantiškos formos, tad pagražins kiekvieną sodą. Be to, lenktas plieno lakštas veikia kaip apsauga nuo vėjo ir lietaus, o tai apsaugos ir žibinto liepsną.

  Žibinto naudojimas ir valdymas yra saugus. Gaminys atitinka dekoratyvinių alyvos lempų saugos reikalavimus, o liepsna saugiai užgesinama uždaro šaukšto pagalba. Alyvos bakas yra sandarus, todėl iš deglo negali lašėti alyva. GARDENA "ClickUp!" žibintui suteikiama 5 metų garantija.

   


  Jaukus apšvietimas

  Sodo žibinto bakelyje telpa 350 ml įprasto lempos aliejaus. Užpildytas šis žibintas sukuria jaukią atmosferą su šilta šviesa mažiausiai šešias valandas.
   


  Lankstus ir tvirtas

  Naudodami praktišką „One-Click“ jungtį, „ClickUp!“ sodo žibintą galima lengvai pritvirtinti prie medinės rankenos. Jungtis tarp dviejų elementų yra ypač stabili ir be klibėjimo.
   


  Aukštas saugumo lygis

  Dėl nutekėjimui atsparaus bakelio, neįmanoma išpilti kuro. Liepsna saugiai užgesinama pridedamu šaukštu per atstumą.
   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje