Prekių katalogas

Viešbutis vabzdžių Click Up!

 • Kraunamos nuotraukos

  Viešbutis vabzdžių Click Up!

  Kodas: 9704963-01
  Kaina 47 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • GARDENA "ClickUp!" vabzdžių viešbutis (sertifikuotas FSC® 100% ) taps naujais namais vabzdžiams, pavyzdžiui, laukinėms bitėms, boružėlėms ir drugeliams. Daugeliui vabzdžių rūšių tampa vis sunkiau rasti natūralias buveines, kuriose jie galėtų perėti, žiemoti ar maitintis. Su viešbučiu iš GARDENA "ClickUp!", jūs prisidėsite prie vietinių rūšių įvairovės išsaugojimo. Bet ne tik vabzdžiai pajaus šio viešbučio naudą: jūsų viešbučio gyventojai padės apdulkinti augalus jūsų sode, o kai kurie netgi yra biologiniai kenkėjų kontrolieriai. Nesvarbu, ar tai drugeliai, ar boružėlės, ar nykstančios laukinės bitės - viešbutis kuriamas pagal naujausias žinias apie šių gyvūnų perėjimo įpročius.

  Skirtingiems vabzdžiams siūlomi skirtingai įrengti kambariai ir kameros. Siekiant užtikrinti, kad viešbutis pritrauktų daug lankytojų, geriausia jį įrengti nuo vasario pabaigos iki balandžio bet kurioje jūsų sodo vietoje. Vabzdžiams labai svarbu, kad viešbutis ištisus metus liktų savo vietoje. Įsikūrę vabzdžiai, visada grįš į šią vietą. Dėl apsauginio stogo ir dažyto rėmo namą galima naudoti ištisus metus.

  Taigi mieli mažieji sodo gyventojai ras saugius, sausus ir patogius namus. Vabzdžių viešbutis lengvai pritvirtinamas prie stovo rankenos, pagamintos iš aukštos kokybės maumedžio medienos, su praktiška „One-Click“ jungtimi. Kai šie du "ClickUp!" elementai yra prijungti, jungtis bus stabili ir be klibėjimo. Pakėlus viešbutį su rankena, namas yra gerai matomas vabzdžiams ir lengvai pasiekiamas. Paprasto, stilingo dizaino dėka viešbutis puikiai derės su aplinka ir bus patrauklus jūsų sodo dekoro elementas. GARDENA šiam kokybiškam gaminiui suteikia penkerių metų garantiją.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje