Prekių katalogas

Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

 • Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

  Kodas: 9679990-01
  Kaina 120 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Augalų priežiūra, kai jūsų nėra namuose. Naudodami GARDENA "AquaBloom“, jūsų balkonų augalai yra gerose rankose - visą sezoną. „AquaBloom“ laisto ir prižiūri jūsų augalus net ir tada, kai jūsų nėra namuose. Naudingai sistemai nereikia nei vandens čiaupo, nei maitinimo šaltinio jūsų balkone ar terasoje. Turėdami papildomą vandens kibirą būsite pasiruošę viskam.

  „AquaBloom“ rinkinys yra pilnai naudojimui parengta drėkinimo sistema, susidedanti iš pagrindinio įtaiso „3in1“. Jame yra siurblys, skirtas vandeniui pritraukti, valdymo blokas, kuris nustato drėkinimo grafiką, ir saulės skydelis, kuris tiekia energiją įkraunamoms baterijoms. 14 iš anksto nustatytų laistymo programų leis jums valdyti iki 20 augalų laistymą slėgio kompensavimo lašintuvų pagalba. Kiekvienas lašintuvas gali patiekti iki 300 ml vandens. Nepamirškite naudotis labai patogiu ir lanksčiu „AquaBloom“ išdėstymu. Pasirinkite saulėtą vietą valdymo blokui: pakabinkite jį ant gėlių vazono, padėkite ant stalo arba pritvirtinkite prie sienos. „AquaBloom“ įdiegimas yra paprastas ir nereikalauja jokių įrankių!

  Atsikratykite daug laiko reikalaujančių laistymo užduočių ir mėgaukitės balkonu ir terasa su gražiais ir gerai prižiūrimais augalais bei gėlėmis visą sezoną - nesvarbu, kiek laiko atostogausite ar vyksite į komandiruotes.

   

  Ypatybės

  Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

  Nereikia vandens čiaupo ar maitinimo tinklo

  Pagrindiniame „3in1“ įrenginyje yra siurblys, skirtas vandeniui pritraukti, valdymo blokas, kuriame sudaromi drėkinimo tvarkaraščiai ir saulės baterijos skydelis, kuris įkrauna baterijas. 

  Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

  Paruoštas naudoti rinkinys

  Šiame rinkinyje yra viskas, ko jums reikia. Komplekte yra pridedamos ir įkraunamos baterijos. 

  Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

  Laisto iki 20 augalų

  GARDENA „AquaBloom“ gali prižiūrėti iki 20 augalų. Galite nustatyti vandens dažnį ir kiekį pasirinkdami vieną iš 14 iš anksto nustatytų laistymo programų. 

  Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

  Lanksti "Micro-Drip" laistymo sistema

  „AquaBloom“ yra lanksčiai naudojamas ir prisitaiko prie jūsų balkono ar terasos. Pagrindinį įrenginį galite pastatyti bet kurioje saulėtoje vietoje - ant stalo, augalų vazono krašto arba pritvirtinti prie sienos. Aukštos kokybės "micro-drip" komponentai garantuoja tolygų vandens pasiskirstymą per slėgį išlyginančius lašintuvus.

  Laistymo rinkinys Gardena AquaBloom

  Visada protingas sprendimas

  „AquaBloom“ modulis gali būti pastatomas įvairomis pozicijomis. 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.