Prekių katalogas

Automatinis gėlių laist. kompl. Gardena City

 • Kraunamos nuotraukos

  Automatinis gėlių laist. kompl. Gardena City

  Kodas: 9009167-01
  Kaina 146 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Naudojant GARDENA pilnai automatizuotą gėlių lovelių laistymo sistemą, galima automatiškai laistyti iki šešių metrų bendro ilgio gėlių lovelius. Sistemoje įmontuotas laikmatis su 13 nustatytų programų, todėl gėlių loveliai gali būti laistomi ir jums išvažiavus iš namų. Laistoma neprijungus prie čiaupo, todėl vandens šaltiniu gali būti, pvz., lietaus vandens rezervuaras.

  Jeigu prie sistemos reikia prijungti daugiau kaip šešis metrus bendro ilgio gėlių lovelių, ją galima išplėsti. Norint įrengti taupiai vandenį naudojančią drėkinimo sistemą, GARDENA gėlių lovelių laistymo sistemą galima prijungti prie GARDENA elektroninio lietaus jutiklio (gaminio Nr. 1189-20) ir dirvožemio drėgmės jutiklio (gaminio Nr. 1188-20).

  Rinkinį sudaro transformatorius su sukamuoju laistymo programos pasirinkimo jungikliu, 14 V žemos įtampos siurblys su purvo filtru, 25 linijinės lašinimo galvutės (2 l/val) su gaubteliais ir valymo adata, 10 m ilgio ir 4,6 mm (3/16") skersmens vandens tiekimo vamzdelis ir 15 vamzdelių spaustukų.

   

  Ypatybės

  Automatinis gėlių laist. kompl. Gardena City

  Pilnai automatizuotas

  Gėlių lovelių laistymą valdo kompiuteris, automatiškai įjungdamas ir išjungdamas vandens srautą. Tai labai patogu, nes taupo jūsų laiką.

  Automatinis gėlių laist. kompl. Gardena City

  Drėkinimas pagal poreikį

  Galima pasirinkti iš 14 laistymo programų ir tinkamiausiai laistyti pagal augalų poreikius.

  Automatinis gėlių laist. kompl. Gardena City

  Neprijungiant prie čiaupo

  Pilnai automatizuota gėlių lovelių laistymo sistema veikia nepriklausomai nuo namų vandentiekio ir vandens šaltiniu gali būti bet koks, pvz., lietaus, vandens rezervuaras; reikia tik elektros energijos šaltinio.

  Automatinis gėlių laist. kompl. Gardena City

  Paruoštas iš karto naudoti

  Rinkinyje kartu su siurbliu yra visi reikalingi priedai, todėl jį galima pradėti naudoti iš karto.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.