Prekių katalogas

Kompiuteris laistymo SMART ir sensorius GARDENA

 • Kraunamos nuotraukos

  Kompiuteris laistymo SMART ir sensorius GARDENA

  Kodas: 9679867-01
  Kaina 285 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • GARDENA "smart" jutiklio valdymo rinkinys leidžia visiškai automatiškai, optimaliai ir pagal pareikalavimą laistyti jūsų sodą. Jį sudaro išmanusis jutiklis, išmanioji vandens kontrolė ir išmanusis maršrutizatorius. Kartu su nemokama GARDENA išmaniąja aplikacija („iOS“ / „Android“) galite nustatyti individualų laistymo laiką ir greitai bei tiksliai išmatuoti drėgmę. Kompaktiškas ir tikslus išmanusis jutiklis turi ypač didelę matavimo zoną ir apskaičiuoja dirvožemio drėgmę augalų šaknyse. Išmatuotos vertės, tokios kaip drėgmės lygis ir esama žemės temperatūra, internetu siunčiamos tiesiai į GARDENA programėlę išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje per maršrutizatorių. Dabar galite stebėti, įjungti ir reguliuoti savo sodo drėkinimo sistemą bet kuriuo metu, kad ir kur būtumėte. Laistymas vykdomas naudojant išmanią vandens kontrolę, kuri paprastai ir tiesiai įrengiama ant sodo čiaupo ir leidžia programuoti įvairius grafikus. Naudodami jutiklio surinktus duomenis, dabar galite efektyviai ir ekonomiškai laistyti savo sodą pagal savo poreikius. Pažangi laistymo sistema užtikrina, kad veja laistoma tik tuo atveju, jei išmatuota dirvožemio drėgmė nukrenta žemiau tam tikros vertės. Tai neleidžia be reikalo laistyti sodą po ilgo lietaus. Tai ne tik apsaugo jūsų augmeniją, bet ir taupo vandenį. Vandens kontrolę galima įjungti ir išjungti rankiniu būdu, paspaudus mygtuką. Esant šalnoms ir per žemai temperatūrai, išmanioji programa perspėja, jei sklandus veikimas nebegarantuojamas, galite net pristabdyti laistymo tvarkaraštį naudodamiesi žiemos miego režimu. Išmanųjį valdymo komplektą bet kuriuo metu galima išplėsti papildomais GARDENA išmaniosios sistemos prietaisais, pavyzdžiui GARDENA „Micro-Drip-System“ arba „Sprinklersystem“. Išmanųjį jutiklį ir išmanią vandens kontrolę maitina atitinkamai 2 arba 3 AA baterijos, kurios leidžia belaidžiu būdu veikti visą sodo sezoną. Turėdami išmanią laistymo sistemą ir robotą vejapjovę, savo sodu pasirūpinsite būdami bet kur.

   


  Pradinis rinkinys greitam, efektyviam ir išmaniam sodo laistymui

  Naudojant išmanųjį jutiklį, išmanią Vandens Kontrolę ir išmanujį maršrutizatorių viskas paruošta individualiam ir visiškai automatiniam sodo laistymui.
   


  Kompaktiškas išmanus jutiklis matuoja dirvos drėgmę ypač tiksliai

  Išmanusis jutiklis gali būti naudojamas bet kur sode arba vazonuose terasoje ar balkone ir teikia duomenis iš sodo tiesiai į išmaniąją programą.
   


  Laistymas pagal pareikalavimą su itin lengvu montavimu ant čiaupo

  Naudodami išmanią Vandens Kontrolę, laistymą valdote tiesiai iš čiaupo su GARDENA išmaniojoje programėlėje pritaikytais tvarkaraščiais. Kartu su išmaniuoju jutikliu galite sutaupyti vandens, išvengdami per didelio laistymo.
   


  GARDENA išmanioji programėlė: Sodo priežiūra vos vieno piršto prisilietimu

  Rūpinkitės savo sodu, kad ir kur būtumėte. GARDENA išmanioji programėlė leidžia ją valdyti iš bet kur ir bet kada. Sukurti savo išmaniąją sistemą dabar yra labai lengva naudojant specialų asistentą, kuris padės jums kiekviename žingsnyje.
   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje