Prekių katalogas

Kompiuteris laistymo Flex

 • Kraunamos nuotraukos

  Kompiuteris laistymo Flex

  Kodas: 9679273-01
  Kaina 4650
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Naudojant GARDENA Laistymo kompiuterį "Flex", drėkinimas balkonuose, stogo terasose ar lodžijose gali būti itin lankstus ir automatiškai valdomas. Akumuliatoriumi varomas įrenginys yra prijungtas prie čiaupo ir lengvai reguliuojamas naudojant inovatyvų besisukiojantį elementą individualiems nustatymams pasirinkti. Lengvai suprantamas LC ekranas rodo visus galimus nustatymus. Atsparus atmosferos poveikiui kontrolės blokas gali būti nuimtas. Naudojant Laistymo kompiuterį "Flex", drėkinimo laikotarpiai gali būti sureguliuoti sekundėmis, todėl idealiai tinka naudoti su lašeline drėkinimo sistema. Šį Laistymo kompiuterį galima sujungti su GARDENA dirvos drėgmės jutikliu.

   


  Lengvas valdymas

  Laistymo valdiklio nustatymus lengva reguliuoti novatoriška išorine sukama rankenėle duomenims pasirinkti ir patvirtinimo mygtuku, kuriuos paprasta valdyti spaudžiant ir sukant. Lengvai įskaitomame skystųjų kristalų ekrane iš karto matomi visi nustatymai. Oro sąlygoms atsparų valdymo įrenginį galima nuimti ir atlikti nustatymus. Naudojant pasirinktinį mygtukų užraktą galima apsisaugoti nuo netyčinio nustatymų pakeitimo.
   


  Automatinis laistymas balkonui ar terasai

  Dėl itin trumpos, vos kelių sekundžių laistymo trukmės ir galimybės aktyvinti iki 6 kartų per dieną, laistymo Kontrolė idealiai tinka lašelinio laistymo sistemoms, vazoniniams augalams ir balkonų bei vidinių kiemelių loveliams. Dėl riboto dirvos kiekio augalų vazonai gali sukaupti tik ribotą vandens kiekį, dėl to juos reikia laistyti dažnai ir negausiai.
   


  Vandenį tausojantis valdymas

  Prijungus GARDENA dirvos drėgmės jutiklį automatinis drėkinimas neįjungiamas, jei dirva pakankamai drėgna. Dėl to augalai laistomi tinkamiau ir drėkinama tausojant vandenį.
   


  Safe Stop technologija

  Laistymo Kontrolė nuolat veikia patikimai dėl „Safe Stop“ technologijos. Jei baterija pernelyg išsekusi patikimai valdyti drėkinimo procesą, procesas nepradedamas. Ekrane nurodomas baterijos įkrovos lygis taip pat praneša, kad metas pakeisti bateriją.
   

   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje