Prekių katalogas

Kompiuteris laistymo Select Gardena

 • Kompiuteris laistymo Select Gardena

  Kodas: 9679276-01
  Kaina 55 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Sensorinis sujungimas
  Taip
  Laistymo trukmė
  0h 1min - 7h 59min
  Laistymo ciklai per dieną
  3
 • Naudojant GARDENA laistymo kompiuterį Select, drėkinimas gali būti lanksčiai ir individualiai suplanuotas. Galima sukurti iki trijų skirtingų ir nepriklausomų programų.

  Akumuliatoriumi varomas gaminys, prijungtas tiesiai prie čiaupo, gali būti lengvai valdomas specialiu sukamuoju ir spaudžiamuoju elementu, norint pasirinkti duomenis ir juos patvirtinti. Lengvai suprantamas LC ekranas rodo visus galimus nustatymus.

  Atsparus atmosferos poveikiui veikimo blokas gali būti pašalintas. Laistymo kompiuterį Select galima naudoti kartu su GARDENA dirvožemio drėgmės jutikliu.

   

  Ypatybės

  Kompiuteris laistymo Select Gardena

  Automatinis ir laiką taupantis laistymas

  Naudojant GARDENA vandens kontrolę, Jūsų sodą galima patikimai ir patogiai palaistyti - net jei jūsų nėra namuose. Jūs gausite daugiau laisvalaikio, turėsite vešlią veją ir gražius, sveikus augalus. Jei automatinė laistymo sistema įjungiama ankstyvą ryto valandą ar vakarą, išgaruoja mažiau vandens. Tai taupo pinigus ir užtikrina tikslingą, optimizuotą laistymą.

  Kompiuteris laistymo Select Gardena

  Lengva valdyti

  Vandens Kontrolę galima lengvai reguliuoti pasukamuoju ir paspaudžiamuoju jungikliu, kad būtų galima pasirinkti duomenis ir juos patvirtinti. Lengvai įskaitomas LC ekranas rodo visus nustatymus. Norint atlikti nustatymus, galima nuimti valdymo bloką. Dėl specilaus klavišų užrakto galima išvengti netyčinio nustatymų koregavimo.

  Kompiuteris laistymo Select Gardena

  3 skirtingų grafikų lankstus laistymas

  Drėkinimo sistemai galima sukurti tris skirtingus ir atskirus grafikus. Galima reguliuoti drėkinimo pradžią, trukmę ir savaitės dieną. Itin lanksčius planus galima pritaikyti asmeniniams pageidavimams. Pavyzdžiui, augalininkystės ekspertai naudoja šį įrenginį išankstiniam drėkinimui, kuris paruošia dirvą ir šaknis pagrindiniam drėkinimui. Taip pagerinamas vandens sugėrimas ir augalo augimas.

  Kompiuteris laistymo Select Gardena

  "Water Now" funkcija

  Jei drėkinimą reikia pradėti nedelsiant, tai galima padaryti rankiniu būdu, neišimant įrenginio iš čiaupo ir nepakeitus nustatymų.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.