Prekių katalogas

Kompiuteris laistymo 6030 Classic

 • Kraunamos nuotraukos

  Kompiuteris laistymo 6030 Classic

  Kodas: 9666473-01
  Kaina 89 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Sensorinis sujungimas
  Taip
  Laistymo dienos
  kas 24h, kas 2-3 d., nelyginėmis d. ar kasdien
  Laistymo trukmė
  0h 1min - 3h 59min
  Laistymo ciklai per dieną
  3
 •  

  GARDENA "Classic" drėkinimo valdymo sistema 6030 naudojama valdyti didesnes automatines laistymo sistemas, dažniausiai tai iššokančios laistymo sistemos, pavyzdžiui, GARDENA šlakstyklių sistema. "Classic" drėkinimo valdymo sistema 6030 puikiai tinka, kai visai veikiančiai sistemai, kurią paprastai sudaro kelios drėkinimo sistemos, nepakanka vandens vienu metu. Be to, atsižvelgiant į skirtingus konkrečių vejų plotų vandens poreikius, ši sistema valdo atskirus laistymo intervalus kanalui ir taip užtikrina atskirą bei optimalų laistymą. "Classic" laistymo valdymo sistema 6030 pritaikyta prijungti daugiausiai šešis laistymo ventilius 24 V (gaminio nr. 1278-20). Lankstus drėkinimo programavimas, galimybė išsaugoti iki trijų programų kiekvienam ventiliui. Laistymo dienas ir ciklus galima pasirinkti atskirai, o laistymo trukmė nustatoma ribose nuo vienos minutės iki 3 val. 59 min. ir reguliuojama centralizuotai nuo 0 iki 200 proc. Jei ketinate pradėti drėkinti nedelsiant, procesą suaktyvinti galima ir rankiniu būdu. Dideliame ir aiškiame ekrane su vartotojui pateikiamais nurodymais programavimas yra paprastas ir intuityvus. Naudojant pagrindinį kanalą galima prijungti GARDENA siurblio valdymo sistemą (gaminio nr. 1273-20) ir siurblys bus valdomas kaip alternatyvus vandens šaltinis. GARDENA "Classic" drėkinimo valdymo sistemą 6030 galima naudoti patalpose, pvz., garaže ir nuo lietaus apsaugotose vietose, ir ji turi 230 V maitinimo tiekimo sujungimą. Kad drėkinimo valdymo sistema veiktų patikimai ir saugiai, apsaugai nuo maitinimo tiekimo sutrikimo naudojama 9 V šarminė baterija (baterija nėra pridedama). Pagal užsakymą galima prijungti GARDENA lietaus ar dirvožemio drėgmės jutiklį, jei norima, kad sistema dirbtų taupydama vandenį.

   

  Automatinis ir laiką taupantis drėkinimas

  Automatinis ir laiką taupantis drėkinimas

  Su GARDENA "Classic" laistymo valdymo sistema 6030 jūsų sodas drėkinamas patikimai ir patogiai - net kai jūsų nėra namie. Jūs turėsite daugiau laiko ir vešlų, žalią sodą su nuostabiais ir klestinčiais augalais.

   

  Lengvai programuojamas

  Lengvai programuojamas

  Didelis ir aiškus ekranas palengvina programavimą. Programavimo žingsniai vartotojui pateikiami suprantami ir patogiai.

   

  Įvairios drėkinimo parinktys

  Įvairios drėkinimo parinktys

  Kiekvienam ventiliui galima pasirinkti tris laistymo programas. Laistymo dienos ir ciklai pasirenkami atskirai; laistymo trukmę galima nustatyti nuo vienos minutės iki 3 val. 59 min.

   

  Veikimas taupant vandenį

  Veikimas taupant vandenį

  Prijungus GARDENA lietaus ar dirvožemio drėgmės jutiklį, automatinis drėkinimas gali būti nutrauktas dėl dirvožemio drėgmės lygio ir lietaus.

   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje