Prekių katalogas

Smulkintuvas GTS1800 PTO

 • Smulkintuvas GTS1800 PTO

  Kodas: MSGTS1800P
  Kaina 5490 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Maks. medienos skersmuo
  140 mm
  Smulkinimo technologija
  GTM PRO blades
  Peilių kiekis
  3 vnt.
  Padavimo anga
  38x56 cm
  Jungties tipas
  Prie traktoriaus darbino veleno
  Išmatavimai (LxWxH)
  1480 x 900 x 1350 mm
 • GTM Professional GTS1800 PTO - tai prie traktoriaus darbinio veleno montuojamas šakų ir medienos smulkintuvas, skirtas profesionaliam darbui miške ar sodininkystėje.

  Su GTS1800 PTO smulkintuvu puikiai susmulkinsite 14 cm skersmens šviežiai nupjautas šakas arba iki 10 cm skersmens sausą medieną. Smulkintuvas komplektuojamas su PRO tipo ilgaamžiais GTM professional peiliais, kurie gerai susmulkina medieną, kurią po to galima panaudoti kaip kompostą.

  Su šiuo šakų ir medienos smulkintuvu dirbsite lengvai ir našiai, nes smulkintuvo peilių ir būgno konstrukcija yra tokia, kad įdėjus medieną ją automatiškai įtraukia ir susmulkina. Prie smulkintuvo medienos padavimo angos yra pritvirtintos guminės juostos, kurios apsaugo darbuotoją nuo skriejančių šakų nuolaužų. Taip pat smulkintuvas yra su kabliu prie kurio galima prikabint priekabą.

  Šakų smulkintuvo deflektorius reguliuojamas ir jį lengvai galima nukreipti į patogią vietą, pavyzdžiui: priekabą, karutį, konteinerį, komposto dėžę ar pan.

 • Alternatyvios prekės

  Smulkintuvas GTS1300 PTO
  Kodas: MSGTS1304P
  4990