Prekių katalogas

Smulkintuvas GTS1300 PTO

 • Smulkintuvas GTS1300 PTO

  Kodas: MSGTS1304P
  Kaina 4990 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Maks. medienos skersmuo
  120 mm
  Smulkinimo technologija
  GTM PRO blades
  Peilių kiekis
  3 vnt.
  Padavimo anga
  34x42 cm
  Jungties tipas
  Prie traktoriaus darbino veleno
  Išmatavimai (LxWxH)
  900 x 1060 x 1550 mm
 • GTM Professional GTS1300 PTO šakų smulkintuvas skirtas profesionaliam darbui miške ar sode. Smulkintuvas GTS 1300 PTO gali būti montuojamas prie 15 - 45 Ag galios traktoriaus darbinio veleno.

  Su GTS1300 PTO smulkintuvu puikiai susmulkinsite 12 cm skersmens šviežiai nupjautas šakas arba iki 8 cm skersmens sausą medieną. Smulkintuvas komplektuojamas su PRO tipo ilgaamžiais GTM professional peiliais, kurie gerai susmulkina medieną, kurią po to galima panaudoti kaip kompostą.

  Su šiuo GTS 1300PTO dirbsite lengvai ir našiai, nes smulkintuvo peilių ir būgno konstrukcija yra tokia, kad įdėjus medieną ją automatiškai įtraukia ir susmulkina. Prie smulkintuvo medienos padavimo angos yra pritvirtintos guminės juostos, kurios apsaugo darbuotoją nuo skriejančių šakų nuolaužų. Taip pat smulkintuvas yra su kabliu prie kurio galima prikabint priekabą.

  Šakų smulkintuvo deflektorius reguliuojamas ir jį lengvai galima nukreipti į patogią vietą, pavyzdžiui: priekabą, karutį, konteinerį, komposto dėžę ar pan.

   

  Žymos: šakų smulkintuvai, smulkintuvai, medienos smulkintuvas, GTM professional.