Prekių katalogas

Žoliapjovė akumuliatorinė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A be bat.

 • Žoliapjovė akumuliatorinė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A be bat.

  Kodas: 9705119-01
  Kaina 10999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos įtampa
  18 V
  Pjovimo plotis
  23 cm
  Darbinis velenas
  Teleskopinis
  Rankenos
  Reguliuojamos
  Komplektacija
  Be baterijos ir įkroviklio
  Svoris
  2.5 kg
 • Lengvas ir belaidis vejos pakraščių kirpimas, su akumuliatorine žoliapjove GARDENA ComfortCut 23/18V P4A viskas įmanoma, kad jūsų vejos pakraščiai būtų tobulos formos. Netgi vietas kurias itin sudėtinga pasiekti!

  Akumuliatorinė žoliapjovė yra labai lengva, todėl darbas bus labai komfortiškas. Jūs galite naudoti akumuliatorinę žoliapjovę ilgą laiką, bet jokio nuovargio.

  Žoliapjovėje galima naudoti visus 18V akumuliatorius kurie priklauso POWER FOR ALL aljansui. Priklausomai nuo akumuliatoriaus gaminio veikimo laikas gali siekti iki 135 min. ir nukirpti iki 3375 metrų vejos pakraščių.

  Lengvai ir greitai surenkamą žoliapjovę galima naudoti iškart. Prieš naudodami žoliapjovę, pritaikykite ją savo poreikiams - reguliuodami rankeną arba teleskopinį kotą. Tokiu būdu darbo pozicija bus visada vertikali ir nevarginanti.

  Norite nupjauti žolę po kliūtimis? Lengvai pakeiskite pjovimo galvos kampą. Darbo metu akumuliatoriaus įkrovimo lygis visada matomas ant gaminio rankenos esančiame LED indikatoriuje. Nesijaudinkite dėl gėlių kurios auga vejos kraštuose, nuimama arba lengvai uždedama augalų apsauga apsaugos jūsų augalus.

  GARDENA ComfortCut 23/18V P4A akumuliatorinė žoliapjovė tiekiama be įkroviklio ir akumuliatoriaus. Šis rinkinys yra POWER FOR ALL aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V POWER FOR ALL gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

   

  Ypatybės

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  Pasirinkite tinkamą akumuliatorių

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A  yra suderinama su visais 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriais ir įkrovikliais. Priklausomai nuo pasirinkto akumuliatoriaus, galite pasiekti maksimalų veikimo laiką iki 135 min ir nupjauti iki 3375 m vejos pakraščio.

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  Lengvas svoris

  Dėl labai mažo, vos 2.5 kg svorio, veją lengva pjauti ir prižiūrėti, kad dirbdami ilgiau nepervargtumėte.

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  LED indikatorius

  Ant gaminio aiškiai matomas LED ekranas rodo dabartinį akumuliatoriaus įkrovos lygį. Jūs visada žinosite, kiek laiko galite dirbti ir kada ateis laikas užtarnautai pertraukai.

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  Dirbkite patogiai

  Reguliuojama teleskopinė rankena leidžia žoliapjovę pritaikyti prie jūsų ūgio, o papildoma reguliuojama rankena užtikrina ergonomišką valdymą.

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  Atlikite darbą be priekaištų net ir sunkiai prieinamose vietose

  Galvą galima reguliuoti 0, 10 arba 60 laipsnių padėtimis. Tokiu būdu lengvai pasieksite net sunkiai prieinamas vietas, tokias kaip po sodo suolais, stalu ar po batutu. 

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  Kraštų nupjovimas be jokių kompromisų

  Naudodami apvadų "Edging" funkciją, galite pjauti vertikaliai, kad tiksliai pasiektumėte kraštus, pavyzdžiui, takus ar gėlynus.

  Akumuliatorinė žoliapjovė GARDENA ComfortCut 23/18V P4A

  Tikslus kirpimas dėka ilgalaikių „RotorCut“ plastikinių ašmenų

  Aukščiausio lygio našumas dėl ilgaamžių 23 cm darbinio paviršiaus plastikinių peilių, leidžiančių tiksliai, efektyviai ir švariai nupjauti.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.