Prekių katalogas

Žirklės gyvatvorei GARDENA THS 42/18V P4A be baterijos

 • Žirklės gyvatvorei GARDENA THS 42/18V P4A be baterijos

  Kodas: 9705125-01
  Kaina 145 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Baterijos tipas
  Li-ion
  Baterijos įtampa
  18 V
  Pjovimo ašmenų ilgis
  42 cm
  Atstumas tarp dantukų
  16 mm
  Komplektacija
  Be baterijos ir įkroviklio
 • Aukštos gyvatvorės apsaugo jūsų privatumą. Bet kai jas reikia pakarpyti, norėsite, kad privatumas nebūtų toks prioritetas. Nebent naudosite GARDENA akumuliatorines teleskopines gyvatvorių žirkles „THS 42/18 P4A“. Su jomis lengvai pasieksite iki 3 metrų aukščio gyvatvores. Pjovimas ant drebančių kopėčių jau praeitis, visada galite saugiai stovėti ant tvirto pagrindo abiem kojomis ir niekada nereikės jaudintis dėl maitinimo kabelio.

  Dėka LED indikatoriaus ant gaminio rankenos, jūs visada žinosite dabartinį akumuliatoriau įkrovimo lygį. Šis gaminys suderinamas su visais 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais. Priklausomai nuo naudojamo akumuliatoriaus, gaminio veikimo laikas gali būti iki 240 minučių ir nukirpti iki 600 m2 gyvatvorės.

  Teleskopinės gyvatvorių žirklės sveria 3 kg be akumuliatoriaus, rankenos ergonomiškas dizainas ir puikus svorio centras. Tai reiškia, kad gaminys patogiai ir saugiai telpa jūsų rankose, net kai teleskopinė rankena yra pailginti iki maksimumo 3 metrų. Jums reikia apkirpti gyvatvorę? Tai ne problema: gyvatvorių žirklių kirpimo galvą galima pakreipti, ši funkcija labai patogi, kai reikia kirpti arti žemės. Jums nebereikės daugiau lenktis arba klauptis ant kelių norint apkirpti gyvatvorę.


  Šakos ir šakelės kurių storis iki 16 mm, bus nukirptos be jokių didesnių pastangų. Puiki ašmenų geometrija užtikrina, kad kiekvienas kirpimas būtų atliktas tiksliai ir švariai. Dėl 42 cm ašmenų ilgio, jūs greitai suformuosite savo gyvatvorę, per visą jos ilgį.

   


  Gyvatvorėms iki 3 m aukščo

  Lengvos akumuliatorinės teleskopinės gyvatvorių žirklės patogiai telpa rankoje dėl ergonomiško dizaino rankenos ir idealaus svorio centro. Taigi, galite pjauti aukštas gyvatvores, neįdėdami daug pastangų ir tvirtai laikydamiesi - galite dirbti iki trijų metrų aukščio, kai teleskopinė rankena yra visiškai ištiesta.
   


  Kreipiama pjovimo galvutė

  Vienu mygtuko paspaudimu pjovimo galvutę galite paprasčiausiai pakreipti 90 laipsnių kampu, jei norite nupjauti gyvatvorės viršų. Tai galite padaryti patogiai ir be jokio papildomo krūvio.
   


  Geriausi pjovimo rezultatai

  Ašmenys yra patvarūs ir tvirti, jų geometrija yra puikiai suprojektuota - tiksliam, švariam ir greitam pjovimui be pertraukų.
   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje