Prekių katalogas

Žarna laistymo Gardena EcoLine 20m rinkinys

 • Žarna laistymo Gardena EcoLine 20m rinkinys

  Kodas: 9707000-01
  Kaina 7999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Žarnos ilgis
  20 m
  Žarnos skersmuo
  13 mm (1/2")
  Maksimalus slėgis
  20 bar
  Apsauga nuo šalčio
  Yra
 • GARDENA EcoLine žarnų rinkinys - tai tvarus pilnas komplektas drėkinimui ir valymui namuose ir sode. Žarna pagaminta iš daugiau nei 65%, o jungiamosios detalės iš daugiau nei 90% perdirbto plastiko.

  Tvarus GARDENA EcoLine žarnų rinkinys 13 mm (1/2") - tai viskas, ko reikia aplinkai nekenksmingam sodo laistymui. Praktiškame rinkinyje yra 20 m ilgio žarna ir EcoLine „Basic Set“ komponentai: čiaupo jungtis (3/4") su adapteriu, žarnos jungtis (1/2" - 5/8"), vandenį sustabdanti jungtis (1/2" - 5/8") ir purkštukas.

  Žarna pagaminta iš medžiagos TPE, o naudojami plastikiniai komponentai yra pagaminti iš daugiau nei 65% perdirbtų medžiagų, daugiausiai buitinių atliekų, pvz. pakuočių. Pagrindiniam rinkiniui naudojamas plastikas pagamintas iš daugiau nei 90% perdirbtų medžiagų, taip pat daugiausia iš buitinių atliekų.

  Metalo elementams naudojamas nerūdijantis metalas, kurio daugiau nei 35% perdirbta. Rinkinyje esantys komponentai ne tik patrauklaus dizaino, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą bei kokybę. Rinkinys idealiai tinka, jei norite aktyviai tausoti aplinką.

  EcoLine žarnoje nėra ftalatų ir kenksmingų medžiagų (< 0,1%). Power Grip profilis leidžia stabiliai prijungti jungtis. Žarna yra elastinga ir lengva, idealiai tinkanti laikyti žarnų vežimėlyje. Taipogi žarna yra atspari UV spinduliams ir šalčiui, todėl galite ją laikyti lauke ištisus metus.

  Sodo žarnos plyšimo slėgis yra 20 barų. Purkštuko srovė „du viename“ tinka naudoti skirtingose situacijose. Galite rinktis aukšto slėgio srovę valymo darbams atlikti, ar dulksną - augalams laistyti.

  Komplekte esantis vandens stabdis leidžia keisti priedus neužsukant vandens srovės: Vanduo nebeteka automatiškai nuimant priedą ir teka toliau tik sumontavus naują priedą.

  30 metų garantija, kurią GARDENA gamintojas suteikia atlikus registraciją adresu: gardena.com/registration per 3 mėnesius nuo pirkimo. Puikus pasirinkimas aistringiems sodininkams. Naujoji EcoLine serija. Tvariai pagaminta. Estetiškas dizainas. Ilgaamžiškumas. 

   

  Ypatybės 

  20 m laistymo žarna

  20 m ilgio žarna su pradiniu rinkiniu naudojimui

  EcoLine žarna yra 20 m ilgio, jos skersmuo yra 13 mm (1/2"). Be žarnos, komplekte yra EcoLine čiaupo jungtis su adapteriu, EcoLine žarnos jungtis, EcoLine vandens stabdis ir EcoLine valymo antgalis. 

  sukurta tvariai laistymo žarna

  Sukurta tvariai

  EcoLine žarna pagaminta iš TPE. Naudotas plastikas yra pagamintas iš daugiau nei 65% perdirbtų medžiagų, daugiausia buitinių atliekų, pavyzdžiui, pakuočių. EcoLine Basic rinkinys pagamintas tvariai, panaudotas plastikas pagamintas iš daugiau nei 90% perdirbtų medžiagų. Metalinėms dalims buvo naudojamas nerūdijantis metalas, pagamintas iš daugiau nei 35% perdirbtų medžiagų. 

  laistymo žarna be kenksmingų medžiagų

  Be kenksmingų medžiagų

  EcoLine žarna pagaminta iš TPE, joje nėra ftalatų ir kenksmingų medžiagų (< 0,1%). 

  laistymo žarna briaunuotu paviršiumi

  Power Grip profilis

  Power Grip profilis turi specialiai briaunuotą paviršių, todėl žarnos jungties arba vandens stabdiklio sukibimas yra dar geresnis. Tai užtikrina ypač stabilų sujungimą ir optimalų sukibimą. 

  lengva laistymo žarna

  Judri ir lengva

  Žarna manevringa ir lengva, ją galima patogiai laikyti su žarnų vežimėliu. 

  atspari laistymo žarna

  Atspari oro sąlygoms

  Nesvarbu, ar šalta, ar ryški saulė – dėl atsparumo šalčiui ir UV spinduliams EcoLine žarna gali likti sode ištisus metus. 

  EcoLine laistymo žarna

  Plyšimo slėgis: 20 barų

  EcoLine žarnos plyšimo slėgis yra 20 barų. 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.