Prekių katalogas

Siurblys lietaus vandens Gardena 4700/2

 • Siurblys lietaus vandens Gardena 4700/2

  Kodas: 9679748-01
  Kaina 110 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklio tipas
  Elektrinis
  Galingumas
  550 W
  Didžiausias našumas
  4700 l/h
  Maks. nuvedimo aukštis
  23 m
  Maks. įsiurbimo aukštis
  7 m
 • GARDENA yra tinkamas pasirinkimas, jeigu norite naudoti aukštos kokybės ir patvarius lietaus vandens bako siurblius. GARDENA lietaus vandens bako siurblys 4700/2 inox padeda taupyti vandenį, siurbdamas iš statinėse ar rezervuaruose surinkto lietaus vandens - nebereikia nešioti sunkių kibirų ar laistytuvų.

  Jei ieškote patogaus, ypač galingo ir tvirto gaminio, šis siurblys yra skirtas jums. Lietaus vandens bako siurblys 4700/2 inox yra praktiškas, efektyvus ir paprastas naudoti. Dėl siauro, vos 149 mm dydžio korpuso, pagaminto iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, lietaus vandens bako siurblys patogus tiekti iki 4700 l / val. Jį galima naudoti tiek su įprastu sodo purkštuvu, tiek su didesniu purkštuvu, pavyzdžiui, „AquaZoom“.

  Šiame modelio siurblyje taip pat yra filtras, kuris neleidžia nešvarumams ir kitoms dalelėms patekti į siurblį, kad būtų išvengta pažeidimų dėl užsikimšusių purkštukų. O kas nutiks, jei vandens bakas ištuštės? Nesijaudinkite - 4700/2 modelyje yra plūduriuojantis jungiklis, kuris automatiškai išjungia siurblį, jei vanduo nukrenta žemiau tam tikro lygio, kad būtų išvengta sauso siurblio veikimo. Jūs galite laisvai nustatyti įjungimo ir išjungimo aukščius. Jei pageidaujamas likęs vandens aukštis yra 5 mm, galima nustatyti nepertraukiamą veikimą užkabinus jungiklį. Patentuotas ir srautui optimizuotas teleskopinis vamzdis taip pat prisideda prie patogumo, nes vandenį galite nukreipti per statinės kraštą be papildomų nuostolių. Tiesiog priderinkite vamzdį prie tinkamo ilgio nuo 670 iki 870 mm šalia lietaus statinės. Jei norite sureguliuoti srautą arba visiškai uždaryti žarną, pavyzdžiui, kad nebetekėtų vanduo, toliau naudojamas reguliavimo vožtuvas.

  Siurblį lengva transportuoti, jei reikia jį perkelti į kitą vietą. Uždėkite jungiamąjį kabelį ant tvirto vamzdžio ir naudokite jį kaip patogią ir neslidžią rankeną.

  GARDENA lietaus vandens rezervuaro siurblys 4700/2 yra aukštos kokybės, patvarus gaminys, idealiai tinkantis lietaus statinėse surinktam vandeniui. GARDENA, turėdama 40 metų patirtį siurblių projektavimo ir gamybos srityje, yra pagrindinis prekės ženklas šioje rinkoje, kuriuo galite pasitikėti. Mes atsakome už visus savo gaminius ir pratęsėme garantinį pasiūlymą iki 40 mėnesių - tiesiog užregistruokite savo pirkinį internetu.

   

  Ypatybės

  Lietaus vandens siurblys Gardena 4700/2

  Išskirtinis slėginės savybės

  Dėl 2 pakopų hidraulinės sistemos šis siurblys pasižymi išskirtinėmis slėgio charakteristikomis, todėl tinkamas naudoti ir ten, kur reikalingas nemažas slėgis. 

  Lietaus vandens siurblys Gardena 4700/2

  Aliuminis teleskopinis vamzdis

  Teleskopinį vamzdį galima pritaikyti pagal jūsų lietaus statinės ilgį (760–960 mm). Tai užtikrina, kad vanduo be nuostolių bus nukreiptas per statinės kraštą. 

  Lietaus vandens siurblys Gardena 4700/2

  Reguliuojamas plūduriuojantis jungiklis

  Siurblys turi reguliuojamą plūduriuojantį jungiklį. Kai vanduo nukris žemiau tam tikro lygio, siurblys išsijungs, kad būtų išvengta sauso veikimo. 

  Lietaus vandens siurblys Gardena 4700/2

  Kompaktiškas dizainas siauroms angoms

  Tinka 150mm angoms, pvz. IBC konteineriams.

  Lietaus vandens siurblys Gardena 4700/2

  Integruotas smulkus filtras

  Dėl integruoto ir lengvai prieinamo itin smulkaus filtro siurblys yra apsaugotas nuo užsikimšimų. Tuomet valymas tampa išties lengvas ir nesudėtingas.

  Lietaus vandens siurblys Gardena 4700/2

  Lengva transportuoti

  Ar tai būtų rankenėlė, ar pritvirtintas teleskopinis vamzdis. Siurblį lengva sandėliuoti arba pernešti į kitą vietą.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.