Prekių katalogas

Šepetys šveitimo platus Comfort Gardena

 • Šepetys šveitimo platus Comfort Gardena

  Kodas: 9010912-01
  Kaina 2860
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Šveistuvas skirtas valyti kietus grindų paviršius
  Prie "Comfort" šveistuvo galima prijungti vandenį ir naudoti su visais "Original GARDENA Cleansystem" kotais su tekančiu vandeniu. GARDENA "Comfort" šveistuvu galima pašalinti netgi pridžiūvusį purvą. 27 cm pločio "Original GARDENA Cleansystem" priedu su skirtingo ilgio šeriais galima puikiai išvalyti grindis, ypač nelygų jų paviršių, sudūrimus ir griovelius. Specialus plokščias purkštukas ir grandymo briauna palengvina valymo procedūrą. "Comfort" šveistuvas ypač tinka nuodugniai valyti kietus grindų ir takų, pvz., vidinių kiemelių, sodo takų, garažo įvažų ir pan., paviršius. Valykite lengvai ir veiksmingai su GARDENA "Comfort" šveistuvu.

   

   


  Plokščias purkštukas ir grandymo briauna

  Plokščiu purkštuku ir grandymo briauna veiksmingai pašalinsite purvą. Šie šveistuvo priedai padeda atpalaiduoti sunkiai pašalinamą purvą.
   


  Nuodugnus ir su prijungtu vandeniu

  Plovimo vanduo į 27 cm pločio "Comfort" šveistuvą patenka tiesiai per kotą su tekančiu vandeniu. Praktiška OGS jungtimi jis patikimai sujungtas su jūsų pasirinktu GARDENA "Cleansystem" kotu su tekančiu vandeniu. Šiuo įtaisu galima kruopščiai nuplauti kietus paviršius.
   


  Ilgesni ir trumpesni šeriai

  Skirtingo ilgio šeriai pasiekia visus užkampius, ypač ten, kur nelygus grindų paviršius. Be didelių pastangų ir švariai išvalomi sujungimai bei groveliai.
   


   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje