Prekių katalogas

Vejos robotų servisas

 • Mes esame užtikrinti, kad mūsų serviso dirbtuvėse gausite kokybišką bei greitą aptarnavimą, o atliktiems darbams visada suteiksime garantiją. Taip pat, mielai pakonsultuosime vejos roboto priežiūros, instaliacijos ar remonto darbų klausimais.


  VEJOS ROBOTO GARANTINIS REMONTAS

  Vejos robotams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. UAB Technika girioms ir parkams specialistai turi daugiau nei dešimt metų patirtį instaliuojant robotus bei juos aptarnaujant. Jie tiksliai žino, kaip prižiūrėti Jūsų robotą vejapjovę, sureguliuoti ar pakeisti reikiamas dalis, kad galėtumėte ilgus metus džiaugtis saugiu ir paprastu vejos pjovimu.


  VEJOS ROBOTO REMONTAS PASIBAIGUS GARANTINIAM LAIKOTARPIUI

  Į mūsų remonto dirbtuvės meistrus galite kreiptis ir pasibaigus vejos roboto garantiniam laikotarpiui. Jūsų robotą prižiūrės sertifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą. Mūsų įmonėje dirba sertifikuoti serviso meistrai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą.


  VEJOS ROBOTŲ SAUGOJIMAS NE SEZONO METU

  Vejos roboto saugojimas žiemos metu, tai nauja siūloma paslauga – TGP robotų viešbutis ir SPA, kuri padės taupyti jūsų laiką. Robotas vejapjovė pas mus saugiai peržiemos, o mūsų serviso meistrai profesionaliai paruoš jūsų vejos robotą naujam sezonui. Tai apsaugos Jus nuo neplanuotų netikėtumų pavasarį.

  Pasibaigus vejos pjovimo sezonui, vejos robotai gali būti paimami iš kliento sklypo ir atvežami į mūsų servisą. Robotai išvalomi, patikrinama ar plastikinės detalės nebuvo mechaniškai pažeistos, nesusidėvėjo. Taip pat, patikrinami priekinių ratukų ašys, fiksatoriai, guoliai, atliekama važiuoklės sandarumo ir ventiliacinio filtro patikra. Jei reikia, pakeičiami vejos roboto peiliukai. Atliekama kompiuterinė patikra, programinės įrangos atnaujinimas ir akumuliatoriaus testas (įkrovimo talpa, srovės naudojimas). Robotai sandėliuojami šiltoje patalpoje, baterijos periodiškai pakraunamos. O atėjus pavasariui vejos robotas pristatomas atgal į kliento sklypą (transportavimo paslauga galioja Vilniaus rajone).

  Galimi paslaugų planai - auksinis, sidabrinis ar bronzinis. Paslaugų kiekis ir kainos skiriasi atitinkamai pagal pasirinktą paslaugų planą.

  VEJOS ROBOTO INSTALIAVIMO PASLAUGA

  UAB „Technika girioms ir parkams” specialistai teikia vejos roboto instaliavimo paslaugą – kontūro kabelio įterpimas į veją, pajungimas prie roboto įkrovimo stotelės bei vejos roboto suprogramavimas darbui sklype. Yra galimybė instaliuoti robotą ir prikalant kontūro kabelį prie vejos specialiomis skabėmis, kas atpigina instaliavimo darbus, bet padidina kontūro kabelio ar jo šarvo pažeidimo galimybę (pvz: skarifikuojant ar aeruojant veją). Mes rekomenduojame instaliuoti roboto kontūro kabelį įterpiant jį į veją.

  Prašome kreiptis tel. +370 671 30088 (Justinas), +370 698 70433 (Darius) arba elektroniniu paštu info@vejosrobotas.lt


  KONTŪRO KABELIO REMONTO PASLAUGA

  Mūsų įmonės specialistai teikia nutrūkusio kabelio paieškos bei sujungimo paslaugą. Prašome kreiptis tel. +370 671 30088, +370 698 70433 arba elektroniniu paštu info@vejosrobotas.lt