Prekių katalogas

Purkštuvas su jungtimis Gardena EcoLine

 • Purkštuvas su jungtimis Gardena EcoLine

  Kodas: 9705362-01
  Kaina 2260
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Bazinis rinkinys GARDENA EcoLine – yra idealus funkcionalumo ir tvarumo derinys jūsų sodui. Pradinį rinkinį, skirtą saugiam sodo žarnos prijungimui prie čiaupo, sudaro valomasis antgalis, čiaupo jungtis, adapteris, žarnos jungtis ir vandens stabdiklis.

  Daugiau kaip 90 proc. rinkiniui panaudoto plastiko pagaminta iš perdirbtų medžiagų, daugiausiai – iš buitinių atliekų. Labai kokybiškas rinkinys ne tik elegantiškai atrodo, bet ir neįtikėtinai ilgai gali būti naudojamas. Gaminant naudojamas perdirbtas plastikas, o metaliniai komponentai yra pagaminti iš 35 proc. perdirbto nerūdijančiojo plieno.

  Subtilaus, elegantiško dizaino įranga atrodo stilingai ir puikiai dera tiek sode, tiek terasoje. Antgalis su lengvai reguliuojamu dvifunkciu purškikliu leidžia pasirinkti stiprią srovę valymui arba švelnesnę srovę laistymui.

  Vandens stabdiklis leidžia keisti priedus (pvz., nuimti purkštuvą ir uždėti laistymo lancetą) neinant prie vandens čiaupo. Nuėmus purkštuvą, vandens srovė automatiškai išjungiama. Vanduo vėl paleidžiamas tik uždėjus kitą priedą. GARDENA rinkinys EcoLine Set tinka naudoti su 1/2–5/8 colio (13–15 mm) žarnomis. Jis taip pat suderinamas su vandens čiaupais, kurių sriegis yra 21 mm (G 1/2") arba 26,5 mm (G 3/4").

  Čiaupo jungtis su išmaniąja Anti-Splash funkcija apsaugo nuo taškymosi: vandens srovė yra tiksli, todėl ją į laistymo kibirą ar bidoną galima nukreipti ir be žarnos. „EcoLine“ bazinis rinkinys Basic Set yra atsparus UV spinduliams ir šalčiui, todėl jį ištisus metus galima laikyti lauke. Pagaminta Vokietijoje.

  GARDENA šiam gaminiui suteikia 5 metų gamintojo garantiją. Natūralus pasirinkimas sodininkaujantiems su meile. ReTh!nk – naujoji EcoLine serija. Tvariai pagaminta. Estetiškai suprojektuota. Patvariai sukonstruota.