Prekių katalogas

Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

 • Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Kodas: 11480113001A
  Kaina 239 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Galia
  1.2 kW
  Cilindro darbinis tūris
  30.1 cm³
  Pjovimo juostos ilgis
  14"/35 cm
  Grandinės žingsnis
  3/8"
  Grandinės įtempimas
  Be įrankių
  Komplektacija
  Su pjovimo juosta ir grandine
  Svoris
  4.8 kg
 • STIHL MS 162 C-BE - tai patikimas benzininis grandininis pjūklas, skirtas privačių teritorijų priežiūrai. Puikiai tinka malkų pjovimui ar vaismedžių genėjimui.

  Galingas STIHL 2-MIX variklis užtikrina gerą pjovimo našumą ir kartu mažas kuro sąnaudas. Grandininis pjūklas STIHL MS 162 C-BE standartiškai komplektuojamas su 3/8" pjūklo grandine. Dėl siauro pjūvio galite patikimai atlikti tikslius pjūvius. STIHL antivibracinė sistema sumažina raumenų ir sąnarių apkrovą, nes sumažina vibracijų perdavimą į rankeną.

  Dėl STIHL ErgoStart paleidimo sistemos paleidžiant pjūklą reikia gerokai mažiau jėgos. STIHL greito grandinės įtempimo sistema padeda greitai, lengvai ir be įrankių įtempti pjovimo grandinę.

  Naudodami vieną svirtį galite itin patogiai valdyti visas pjūklo funkcijas viena ranka. O po darbo pertraukos vėl užvesti pjūklą galima be vargo, nes kombinuota svirtis automatiškai sugrįžta į darbinę padėtį.

   

   

  Savybės

   

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Permatomas grandinės tepimo alyvos bakas

  Dėl permatomo bako visada matysite alyvos lygį. Grandinių tepimo alyvą galite greitai ir patogiai supilti su STIHL grandinių tepimo alyvos įpylimo sistema.

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Kombinuota svirtis

  Tik viena paleidimo padėtis kombinuotoje svirtyje. Paprastas paleidimas atliekant kelias paleidimo eigas ir neperjungiant. Išjungus pjūklą, svirtis grįžta į savo darbinę padėtį. Todėl dar šiltą pjūklą galima iš naujo vėl užvesti.

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  STIHL 2-MIX technologija

  STIHL dvitaktis variklis su 2-MIX technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II.

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Kompensatorius

  Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Antivibracinė sistema

  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Pažangi degimo technologija

  Keturi padavimo kanalai sumaišo kurą ir orą sūkuryje prieš uždegimą, todėl optimaliai sudega kuras ir pasiekiama efektyvi galia. Mažiau sunaudojama kuro ir išgaunamas didesnis sukimo momentas.

  Pjūklas benzininis STIHL MS 162 C-BE

  Greitas grandinės įtempimas (B)

  Su greitojo STIHL grandinės įtempimo funkcija galima lengvai sureguliuoti grandinę be įrankio ir nesiliečiant prie aštrios pjūklo grandinės. Reikia paprasčiausiai atlaisvinti sankabos dangtelį ir pasukti įtempimo ratuką, kol grandinė bus tinkamai įtempta.

 • Alternatyvios prekės

  Pjūklas benzininis STIHL MS 180
  Kodas: 11300113082A
  260 
  289  Sutaupykite 29 
  Pjūklas benzininis STIHL MS 181
  Kodas: 11390113039A
  349 
  399  Sutaupykite 50 
  Pjūklas benzininis STIHL MS 211
  Kodas: 11390113070A
  399 
  449  Sutaupykite 50 
  399 
  449  Sutaupykite 50