Prekių katalogas

Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

 • Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Kodas: MA020115813A
  Kaina 899 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklio tipas
  Akumuliatorinis bešepetėlinis
  Baterijos įtampa
  36 V
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Grandinės žingsnis
  .325"
  Pjovimo juostos ilgis
  16"/41 cm
  Grandinės įtempimas
  Šoninis
  Komplektacija
  Be baterijos ir įkroviklio
  Svoris
  5.4 kg
 • STIHL MSA 300 C-O - tai galingiausias STIHL akumuliatorinis grandininis pjūklas profesionaliam darbui. Sukurtas naudoti su STIHL AP 500S - galingiausiu STIHL akumuliatoriumi, kuris leidžia pasiekti 30 m/s grandinės sukimosi greitį. Darbo laikas su AP 500S akumuliatoriumi yra nuo 20 iki 44 min. (priklauso nuo pasirinkto darbo režimo).

  Didelis našumas ir trys pasirenkami darbo režimai suteikia galimybę optimaliai dirbti įvairius darbus, tokius kaip pjovimas, genėjimas ar pjaustymas reikiamo ilgio rąstais. Itin ergonomiškas, net ir ilgiau dirbant, dėl puikios, patogios konstrukcijos, gero balanso ir STIHL antivibracinės sistemos.

  Intuityvus valdymas ir pranešimų skydelis su LED ekranu, aušinimo oro filtru, ant žvaigždutės dangtelio užsifiksuojanti veržlė, reguliuojamas tepalo siurblys, .325“ RM PRO pjovimo grandinė ir Light 04 pjovimo juosta labai dideliam pjovimo našumui. Įrenginio korpuse paruošta STIHL „Smart Connector 2 A“ jungtis.

  STIHL MSA 300 C-O galima naudoti net esant nepalankioms oro sąlygoms. IPX4 standartas užtikrina patikimą apsaugą nuo vandens purslų.

  Šis modelis su alyvos jutikliu ir LED ekranu aktyviai informuoti vartotoją, trūkstant alyvos.

  Akumuliatorinis pjūklas STIHL MSA 300 C-O parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio.

   

  Savybės

   

  Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Alyvos kiekio jutiklis

  Alyvos jutiklis pateikia informaciją į LED ekraną apie grandinės alyvos pripildymo lygį. Jeigu indikacija nedega, bakelyje yra alyvos. Raudona indikacija rodo grandinės alyvos trūkumą.

  Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Minkšta rankena

  Dėl minkštos valdymo rankenos dalies jūsų darbo įrankis patogiai telpa rankoje ir gali būti saugiai valdomas. Be to, pagerina sukibimą kai rankena šlapia.

  Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Darbo rėžimai

  Šis grandininis pjūklas turi 3 skirtingus darbo režimus. „Eco“ režimu grandininis pjūklas dirba su sumažinta galia, kad akumuliatoriaus tarnavimo laikas būtų kuo ilgesnis. Antru režimu palaikomas didžiausias sukimo momentas, tačiau sumažintas grandinės greitis, kad būtų galima pjauti kuo tolygiau. Pasirinkus 3 rėžimą turite didžiausią grandinės slydimo greitį, kad būtų galima pjauti tiksliai ir greitai.

  Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Informacinis LED ekranas prie rankenos

  Elektroninis valdymo ir pranešimų LED ekranas. Jis siūlo vartotojui tris pasirenkamus darbo režimus ir leidžia lengvai bei saugiai valdyti grandininį pjūklą. Dideliame LED ekrane visada, vienu žvilgsniu, galite matyti visą svarbią informaciją apie grandininio pjūklo būseną.

  Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Oro filtras

  Oro filtras užtikrina pastovų veikimą - net esant didžiausioms apkrovoms. Itin smulkių porų filtro medžiaga apsaugo net labai smulkias dulkes ir nešvarumus nuo patekimo į elektronikos komponentus ir variklį. Norėdami išvalyti, išimtą oro filtrą apipurkškite STIHL Varioclean valikliu ir po kelių minučių išplaukite šiltu vandeniu, bei leiskite išdžiūti.

  Pjūklas akumuliatorinis STIHL MSA 300 C-O

  Išmani elektronika

  Išmani elektronika sumažina galią esant aukštai variklio temperatūrai. Esant aukštai temperatūrai dėl labai didelių apkrovų, elektronika sumažina srovę, užuot išjungus, tai leidžia užbaigti pjovimą. Taip pat jeigu akumuliatorius baigia išsikrauti (maždaug paskutinis šviesos diodas akumuliatoriaus indikacijoje), elektronika taip pat sumažina srovės stiprumą ir galią. Apie akumuliatoriaus įkrovos būseną vartotojui praneša pastebimas galios sumažėjimas, tačiau pjūvį galima užbaigti.