Prekių katalogas

Grėblys aeratorius su ratais 32cm GARDENA

 • Grėblys aeratorius su ratais 32cm GARDENA

  Kodas: 9010455-01
  Kaina 73 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Darbinis plotis
  32 cm
  Komplektacija
  Be koto
 • GARDENA "Combisystem" aeravimo grėbliu su ratais galite iš vejos švelniai šalinti samanas, šiaudus ir pasirūpinti, kad veja gautų daugiau oro, vandens ir maistingųjų medžiagų. Be to, šiuo 35 cm darbinio pločio grėbliu su galvanizuotais presuotais virbais galima smulkinti grumstus ir lyginti dirvą.

  Aeravimo grėblį galima tvirtinti prie visų GARDENA "Combisystem" sistemos rankenų. GARDENA rekomenduoja 180 cm ilgio rankeną, tinkamą pagal ūgį. 25 metų garantinis laikotarpis. Patarimas: veją rekomenduojama grėbti du ar tris kartus ją nupjovus.

   

  Ypatybės

  Grėblys aeratorius su ratais

   

  Neklibanti jungtis

  Sistemos "Combisystem" gaminys tiesiog prijungiamas prie rankenos ir tvirtai priveržiamas. Dėl patikimos technologijos jungtis nekliba ir gerai veikia. 

  Grėblys aeratorius su ratais

  Tinka visoms rankenoms

  "GARDENA" "Combisystem" įrankiai tinka visoms GARDENA "Combisystem" rankenoms. Patys galite pasirinkti medinę, aliumininę ar nugarą tausojančią rankeną, tai Jūsų pasirinkimas. 

  Grėblys aeratorius su ratais

  Nerūdija

  Bendrovės GARDENA aeruojamasis grėblys "Combisystem" su galvanizuotais virbais pagamintas iš kokybiško, tvirtu plastiku dengto plieno, todėl geriausiai apsaugotas nuo rūdžių. 

  Grėblys aeratorius su ratais

  Universalus naudojimas

  Bendrovės GARDENA aeruojamasis grėblys su ratais tinka ne tik samanoms ir šiaudams šalinti tausojant veją, juo galima smulkinti grumstus arba lyginti dirvą. Universalus Jūsų sodo įrankis. 

  Grėblys aeratorius su ratais

  25 metų garantija

  Dėl 25 metų garantijos užtikrinama aukščiausia kokybė.

 • Alternatyvios prekės