Prekių katalogas

Grėblys samanų Gardena ES500

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 9010607-01
  Kaina 167 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Bendrovės GARDENA elektriniu vejos grėbliu "ES 500" galite iš vejos švelniai šalinti samanas ir šiaudus, neleisti susidaryti ataugoms ir pasirūpinti, kad veja gautų daugiau oro, vandens ir maistingųjų medžiagų. Tvirtos grūdinto nerūdijančio plieno spyruoklės šukuoja veją ir veiksmingai šalina susivėlusią žolę, piktžoles ir samanas. Nusidėvėjus nerūdijančio plieno spyruoklėms, padėtį galima lengvai reguliuoti patogia svirtimi. Dėl galingo variklio "PowerPlus" galite dirbti be prastovų ir visada be vargo užvesti vejos grėblį. Dėl didelių ratų su specialiu protektoriaus raštu grėblys lengviau vairuojamas ir neslysta ant vejos. Kad būtų maloniau stumti, kreipiamojoje rankenoje įtaisytas patogus jungiklis. Prireikus nuvežti į vietą, galima lengvai ir greitai sulankstyti peilius. Praktiškas: elektrinio vejos grėblio rankeną galima greitai nuimti, kad reikėtų mažiau vietos laikant ir būtų galima lengvai gabenti. Patarimas: veją galima grėbti ištisus metus, du ar tris kartus nupjovus.

   

  Saugu stumti.jpg

   

  Saugu stumti

  Prireikus stumti asfaltu ar šaligatviu, galima lengvai ir greitai užlenkti peilius aukštyn.

  Našus ir galingas darbas.jpg

   

  Našus ir galingas darbas

  Tvirtos grūdinto nerūdijančio plieno spyruoklės šukuoja veją   ir veiksmingai šalina samanas ir šiaudus. Spyruokles galima   paprastai po vieną keisti.

  Užima mažai vietos.jpg

   

  Užima mažai vietos

  Kompaktiškas vejos grėblys puikiai tinka lengvam ir nevarginančiam darbui, gabenamas ir laikomas užima mažai   vietos.

  Galingas variklis PowerPlus.jpg

   

  Galingas variklis "PowerPlus"

  Dėl galingo variklio "PowerPlus" elektrinį vejos grėblį galite   visada be vargo užvesti ir dirbti be prastovų. Grėblys   savaeigis, jį tereikia vairuoti.

  Lengvai naudojama.jpg

  Lengvai naudojama

  Grėblys lengvai stumiamas už ergonomiškos formos rankenos.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje