Prekių katalogas

Krūmapjovė STIHL FS 56 su Autocut 26-2

  • Krūmapjovė STIHL FS 56 su Autocut 26-2

    Kodas: 41442000000A
    Kaina 419 
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Vilnius, Verkių g. 32
    Lentvaris, Kęstučio g. 1D
    Molėtai, Aplinkkelio g. 157

    Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
    Į krepšelį 
    Lizingo skaičiuoklės
    • gf
    • sbl
    • ml
    Skaičiuojama...
    i
    Gamintojas
    Variklis
    2-MIX
    Cilindro darbinis tūris
    27.2 cm³
    Galia
    0.8 kW
    Darbinis velenas
    Tiesus
    Starteris
    Rankinis
    Bendras ilgis (be pjovimo įrangos)
    170 cm
    Rankenos
    Reguliuojamos
    Laikymo diržas
    Viengubas
    Komplektacija
    Galvutė žolei, pjovimo diskas, laikymo diržai
    Kuro bako talpa
    0.34 L
    Svoris
    5.1 kg
  • STIHL FS 56 - tai naujos kartos benzininė krūmapjovė su dviguba rankena. Modernus dizainas, patogus valdymas ir labai paprasta užvedimo sistema – šios savybės yra svarbiausios STIHL naujos kartos žoliapjovių serijoje.

    Veiksmų skaičius, reikalingas užvesti žoliapjovę, buvo ženkliai sumažintas. Naujas 2-taktis variklis su degiojo mišinio recirkuliacija užtikrina greitą akceleraciją, mažą išmetamųjų dujų emisiją ir mažesnį degalų suvartojimą. Standartiškai komplektuojama su reguliuojamomis plačiomis rankenomis.

    Perkant šį įrenginį dovanojame pjovimo galvutę Trimcut C 32-2 ir apsaugą valui.

     

    Savybės

     

    Plačios rankenos

    Intensyviai dirbant plačios formos rankenos užtikrina tolygų darbą, leidžia patogiai valdyti įrenginį, kuris yra tinkamas prižiūrėti didelius plotus ir nenuvargina dirbančiojo.

    Multifunkcinė valdymo rankena

    Lengvai ir patogiai valdoma nykščiu, vadinasi, niekada nereikia atitraukti rankų nuo rankenos.

    41402000000 - Krūmapjovė Stihl FS 55 - Rankinis degalų siurblys.jpg

    Rankinis degalų siurblys

    Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

    41402000000 - Krūmapjovė Stihl FS 55 - STIHL ErgoStart (E).jpg

    STIHL „ErgoStart“ (E)

    Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį.

    41402000000 - Krūmapjovė Stihl FS 55 - STIHL ElastoStart.jpg

    STIHL "ElastoStart"

    Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

  • Alternatyvios prekės