Prekių katalogas

Žoliapjovė mulčeris Hurricane F-700 HYDRO + AV-650 sėdynė

 • Žoliapjovė mulčeris Hurricane F-700 HYDRO + AV-650 sėdynė

  Kodas: 4462
  Kaina 4790 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  VARI
  Variklis
  Honda GXV 390
  Variklio galingumas
  7.6 kW
  Pjovimo plotis
  70 cm
  Pjovimo aukštis
  60 - 110 mm
  Važiavimo greitis
  Pirmyn (0 - 8 km/h / atgal (0 - 1,5 km/h)
  Pavaros į priekį/atgal
  1/1
  Rinktuvės talpa
  Be rinktuvės
  Svoris
  135 kg
 • Profesionalus mulčeris F-700 H su hidrostatine pavarų dėže TUFF TORQ K-46ED yra skirtas pjauti apaugusius medynus dideliuose plotuose ir nelygioje vietovėje. Jis ypač tinka savivaldybėms, komunalinėms tarnyboms ir visiems reikliems vartotojams bei didelių plotų savininkams – visur, kur reikia profesionalių mašinų, turinčių didelę komunalinę vertę.

  Tvirta mašinos konstrukcija puikiai tinka ekstremalioms sąlygoms. Stiprus keturių taktų HONDA GXV 390 variklis, TUFF TORQ K-46ED pavarų dėžė su nuolatiniu važiavimo greičio reguliavimu, nereikia stabdyti ašmenų pavaros, automatinis diferencialo užraktas, dideli važiuojantys ir kreipiamieji ratai, atsparūs pradūrimui, vairo reguliavimas, pjovimo aukščio reguliavimas šešiose padėtyse iš operatoriaus vietos - šios savybės leidžia maksimaliai pritaikyti mašiną prie nurodyto reljefo. Mašinoje yra automatinis ir darbinis stabdis. Pjovimas užtikrinamas masyviu GATOR mulčiavimo peiliu su apsauginiu stabdžiu.

  Komplekte su AV-650 sėdyne, kad būtų patogu pjauti didesnius plotus.