Prekių katalogas

Žoliapjovė būgninė LUCINA MAX BDR-620B + SH-600 priedas

 • Žoliapjovė būgninė LUCINA MAX BDR-620B + SH-600 priedas

  Kodas: 4592
  Kaina 1949 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  VARI
  Variklis
  Briggs&Stratton 875EXi
  Pjovimo plotis
  62 cm
  Važiavimo greitis
  Pirmyn (2.0 km/h, 2.8 km/h)
  Rinktuvės talpa
  Be rinktuvės
  Svoris
  62 kg
 • Lucina MaX kaip būgninė vejapjovė pasižymi puikiu balansavimu dirbant plokštumoje ir nuokalnėse, turi fiksuotą varomąją ašį, tvirtą ir atsparų rėmą su asimetrišku raudonos spalvos pjovimo disko gaubtu iš HDG lakštinio metalo, kuris leidžia geriau nukreipti nupjautą žolę ir sudėlioti ją į eiles. Tai užtikrina nepriekaištingą operatoriaus saugumą tuo pačiu metu.

  Ši vejapjovė pasižymi keturių ašmenų pjovimo disku – labai tvirta presuota detale, su plienine sparno prijuoste, apsaugančia ašmenų tvirtinimą. Peilių tvirtinimas T formos strypu padidina pjovimo būgno tvirtumą ir visą jo eksploatavimo laiką.

  Be to, operatoriaus patogumą pagerina rankenos reguliavimas 6 padėtyse, ergonomiškos svirtys su mažu spaudimu rankoms ir rankenos su oro kameromis, kurios pašalina mikrovibracijas. Dideli 8 colių ratai su rodyklės raštu užtikrina geresnį pravažiavimą per reljefą.

  Dėka tiesiai prie mašinos rėmo integruotų dirželių laikiklių, užtikrinančių geresnį mašinos fiksavimą transportavimo metu, mašina atitinka griežtą ES saugaus krovinio transportavimo normą.

  Keturtaktis BRIGGS&STRATTON 875 EXi variklis turi karbiuratorių, atsparesnį žemos kokybės kurui, palyginti su 850 E. Specialus, specialiai VARI sukurtas starterio gaubtas su mažais oro kanalais neleidžia smulkioms priemaišoms prasiskverbti į variklį. Šioje specialioje VARI variklio specifikacijoje sumontuotas klasikinio popierinio oro filtro putplasčio pirminis filtras, kuris kartu su aukščiau paminėtu gaubtu užtikrina kur kas geresnę variklio apsaugą ir kartu ilgesnį variklio tarnavimo laiką.

  Vari SH-600 yra 60 cm darbinio pločio vienos eilės pirštinis šieno grėblys, puikia tinkantis žolės/šieno grėbimui, vartymui.