Prekių katalogas

Žoliapjovė būgninė HURRICANE MAX F-580

 • Žoliapjovė būgninė HURRICANE MAX F-580

  Kodas: 4573
  Kaina 1599 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  VARI
  Variklis
  Honda GCV200
  Pjovimo plotis
  58 cm
  Važiavimo greitis
  Pirmyn (2.0 km/h, 2.8 km/h)
  Rinktuvės talpa
  Be rinktuvės
  Svoris
  57 kg
 • Krūmapjovė HURRICANE MaX su dviem greičiais ir 58 cm pjovimo pločiu puikiai susidoroja su ilga žole. Ji pjauna žolę be jokių problemų, o dėl patentuoto pjovimo erdvės dizaino ir tvirto GATOR mulčiavimo peilio žolės atrama yra minimali.

  Dar viena patentuota savybė – itin funkcionalus priekinis atšakas, kuris puikiai nukreipia mašiną net ir sunkiausioje vietovėje, beveik nespaudžia žemės, todėl nupjauta žolė nėra trypiama. Priekinė atrama leidžia reguliuoti pjovimo aukštį nuo 4 iki 9 cm (16 padėčių).

  Operatoriaus patogumą pagerina rankenos reguliavimas 6 padėtyse, ergonomiškos svirtys su mažu spaudimu rankoms ir rankenos su oro kameromis, kurios pašalina mikrovibracijas. Dideli 8 colių ratai su rodyklės raštu užtikrina geresnį pravažiavimą per reljefą.

  Dėka tiesiai prie mašinos rėmo integruotų dirželių laikiklių, užtikrinančių geresnį mašinos fiksavimą transportavimo metu, mašina atitinka griežtą ES saugaus krovinio transportavimo normą.