Prekių katalogas

Pjoviklis velėnos Eliet KS300 Pro GX160

 • Pjoviklis velėnos Eliet KS300 Pro GX160

  Kodas: MA010020205
  Kaina 1390 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Honda GX160
  Galia
  2,9 kW
  Transmisijos tipas
  Mechaninė
  Darbinis gylis
  11 cm
  Svoris
  37 kg
 • Vejos pakraščiai yra vieni iš sunkiausiai prieinamų ir nupjaunamų vietų. Tose vietose, kur net geriausios vejapjovės ar trimeriai sunkiai bepadės, šis vejos pakraščių lyginimo įrenginys bus tikras pagalbininkas. Šis mechanizmas skirtas velėnos vertikaliam nupjovimui gėlynuose, palei bordiūrus ar trinkeles.

  Veja nebeaugs ten, kur nepageidaujate o kraštai atrodys idealiai. Kompaktiškas, patikimas ir patogus naudojimui įrenginys.

  Tvirtas rėmas

  Plieninis suvirintas rėmas užtikrina tikslingą pjovimą, kadangi nekliba.

  300 mm pjovimo peilis

  Šis modelis turi didžiausią pjovimo diską rinkoje. Didelio disko privalumai: didesnis darbinis gylis, lygesnis pjūvis, ilgesnis tarnavimo laikas.

  Ergonomiška rankena

  Pjovimo peilis automatiškai įsijungia tik nustačius pjovimo gylio poziją. Pjovimo gylis nustatomas svirtimi patogiai įtaisyta rankenoje, todėl operatoriaus saugumui net nereikia artintis prie paties peilio. Paminkštinta rankena sugeria didžiąją dalį vibracijos tenkančios operatoriui, todėl sumažina nuovargį operatoriui.

  Reguliuojamas pjovimo kampas

  Reguliuojamas pjovimo kampas leidžia dar geriau pasiekti sunkiai prieinamas vietas, o taip pat apsaugo rėžtuvą nuo pažeidimų galinčių atsirasti pjaunat prie bortelių ar nelygių paviršių. Kampo pozicijos: 0°; 25° ir 45°.

   

  Priekinė ašis

  Dėl priekinės ašies sujungtos su pjovimo peiliu pjovimo, peilis darys posūkį taip pat kaip ašį valdys operatorius. Dėl šio ryšio pjoviklį galima naudoti įvairių formų vejose.

  Dideli ratai

  Dideli platūs metaliniai ratai su guoliais užtikrina puikų stabilumą, kad pjūvis būtų nepriekaištingai tikslus. Ratai su guoliais puikiai rieda veja net smėlėtomis ar dulkėtomis sąlygomis.

  Peilio apsauga+diržo apsauga

  Kartais pjaunant rėžtuvas užkabina dirvą ir gali išmesti akmenėlius ar kitas daleles. Tam, kad apsaugotų operatorių bei aplinkinius šis pjoviklis turi pusmėnulio formos apsaugą, kuri sulaiko atšokančius akmenėlius. Eliet rėžtuvai saugiausi rinkoje. Transmisijos diržas yra taip pat su apsauga, kad apsaugotų pjoviklį nuo pažeidimų.

  Reguliuojama rankena

  Reguliuojamas rankenos aukštis suteikia operatoriui patogumo valdant rėžtuvą. Specialios formos rankena užtikrina, kad operatorius patogiai valdys mechanizmą nepažeisdamas vejos pakraščio. Net 7 reguliavimo pozicijos.

  Tepimo taškai

  Užveržimo taškus paprasta ir lengva tepti, taip užtikrinant ilgą mechanizmo tarnavimo laiką.

  Ratų skustukai

  Galiniai ratai su gremžtukais užtikrina neaplipusius purvu ratus dėl, kurių pjovimo tikslumas galėtų nukentėti. Eliet garantuoja tikslius pjūvius.

   

  Daugiau info: www.elietmachines.com


  Žymos: velėnos rėžtuvasvejos pakračių pjoviklis, pakraščių rėžtuvasvejos priežiūros technika.