Prekių katalogas

Pjoviklis velėnos Eliet KS240 STD BGS

 • Pjoviklis velėnos Eliet KS240 STD BGS

  Kodas: MA010010121
  Kaina 890 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Briggs&Stratton 550 series
  Galia
  2,9 kW
  Transmisijos tipas
  Mechaninė
  Darbinis gylis
  8 cm
  Svoris
  35 kg
 • Vejos pakraščiai yra vieni iš sunkiausiai prieinamų ir nupjaunamų vietų. Tose vietose, kur net geriausios vejapjovės ar trimeriai sunkiai bepadės, šis vejos pakraščių lyginimo įrenginys bus tikras pagalbininkas. Šis mechanizmas skirtas velėnos vertikaliam nupjovimui gėlynuose, palei bordiūrus ar trinkeles.

  Veja nebeaugs ten, kur nepageidaujate o kraštai atrodys idealiai. Kompaktiškas, patikimas ir patogus naudojimui įrenginys. Galima komplektuoti su kelių tipų pjovimo peiliais.

   

  Tvirtas rėmas

  Plienis suvirintas rėmas užtikrina tikslingą pjovimą, kadangi neklimba.

  Plieninis pjovimo peilis

  Tvirto plieno peilis sunkiam darbui. Geležtė turi dvi aštrias briaunas, todėl pjauna nepriekaištingai tiksliai ir be vargo.

  Ergonomiška rankena

  Pjovimo peilis automatiškai įsijungia tik nustačius pjovimo gylio poziją. Pjovimo gylis nustatomas svirtimi patogiai įtaisyta rankenoje, todėl operatoriaus saugumui net nereikia artintis prie paties peilio.

  Reguliuojamas pjovimo kampas

  Reguliuojamas pjovimo kampas leidžia dar geriau pasiekti sunkiai prieinamas vietas, o taip pat apsaugo rėžtuvą nuo pažeidimų galinčių atsirasti pjaunat prie bortelių ar nelygių paviršių.

  Priekinė ašis

  Dėl priekinės ašies sujungtos su pjovimo peiliu. Pjovimo peilis darys posūkį taip pat kaip ašį valdys operatorius. Dėl šio ryšio pjoviklį galima naudoti įvairių formų vejose.

  Dideli ratai

  Dideli platūs ratai su guoliais užtikrina puikų stabilumą, kad pjūvis būtų nepriekaištingai tikslus. Ratai su guoliais puikiai rieda veja net smėlėtomis ar dulkėtomis sąlygomis.

  Apsauga

  Kartais pjaunant rėžtuvas užkabina dirvą ir gali išmesti akmenėlius ar kitas daleles. Tam, kad apsaugotų oratorių bei aplinkinius šis pjoviklis turi pusmėnulio formos apsaugą, kuri sulaiko atšokančius akmenėlius. Eliet rėžtuvai saugiausi rinkoje.

  Reguliuojama rankena

  Reguliuojamas rankenos aukštis suteikia operatoriui patogumo valdant rėžtuvą. Specialios formos rankena užtikrina, kad operatorius patogiai valdys mechanizmą nepažeisdamas vejos pakraščio.