Prekių katalogas

Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

 • Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Kodas: IA010111406
  Kaina 1799 
  2099  Sutaupykite 300 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  1500 m²
  Pjovimo plotis
  28 cm
  Pjovimo aukštis
  20 - 60 mm
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Maks. nuolydis darbinio lauko viduje
  40%
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Tipinis, vieno įkrovimo, pjovimo laikas
  65 min
  Signalizacija
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Lietaus jutikliai
  Yra
  Baterijos tipas
  Li-ion
  Svoris
  14.0 kg
 • Su STIHL iMOW 5 robotu vejapjove galėsite visiškai automatiškai prižiūrėti vidutinio dydžio vejas privačiose teritorijose. Vejos pjovimo robote įmontuotas didelio našumo ličio jonų akumuliatorius, dėl kurio robotas gali nepertraukiamai dirbti ilgą laiką. Didelis 3-jų laisvai besisukančių Disc-Cut sistemos ašmenų greitis užtikrina, kad kiekvieną kartą mėgausitės nepriekaištingu žolės pjovimu.

  Patikimas vejos roboto veikimas efektyviai įveikia iki 40% nuolydžius pjaunant šlaituose. STIHL iMOW 5 gali pjauti iki 1500 m² vejos plotus. Pjovimo metu žolė yra mulčiuojama, o tai reiškia, kad nupjauta žolė susmulkinama ir paverčiama veiksmingomis trąšomis, kurios grąžinamos atgal į veją.

  Roboto ultragarsiniai jutikliai ir dinaminis greitis užtikrina, kad kliūtys atpažįstamos ir žolė bus nupjauta arti jų. Robotas vejapjovė automatiškai keičia kryptį, kai tik paliečia objektą ar kliūtį. Sumanūs sukimosi manevrai užtikrina efektyvų pjovimą ribotose erdvėse. Pjaunant nelygią veją pokrypio jutikliai reguliuoja įrenginio greitį, kad visur būtų vienodas pjovimo rezultatas.

  Valdymo skydelis leidžia lengvai valdyti įrenginį paspaudus vos kelis mygtukus. Intuityviam valdymo skydeliui papildomai padeda balso išvesties funkcija. Valdymo skydelio LED juosta rodo roboto būseną, o priekinė LED juosta turi 3 skirtingus dienos šviesos rėžimus.

  STIHL iMOW 5 robotą galite bet kada valdyti naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi“ per mobiliąją programėlę MY iMOW. Programėlėje galite keisti roboto nustatymus, tokius kaip pjovimo aukštį, pjovimo laiką ar pjovimo planą. Jei reikia, per programėlę robotą vejapjovę galite paleisti ir rankiniu būdu. Lietaus jutiklio jautrumo nustatymas leidžia patiems nustatyti ar robotui bus leidžiama pjauti veją lyjant, ar pjauti tik esant sausai žolei.

  Priklausomai nuo jūsų sklypo dydžio, įrengimui reikia pasirinkti jums tinkantį instaliavimo rinkinį. STIHL iMOW robotai vejapjovės atitinka visus galiojančius saugos standartus.

   

  Savybės

   

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  DISC-CUT pjovimo sistema

  Didelis sukimosi greitis ir 3 laisvai besisukantys, ypač aštrūs peiliai užtikrina švarų žolės pjovimą. Sukimosi kryptis automatiškai keičiama reguliariai, todėl pailgėja peilių tarnavimo laikas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Lietaus sensorius

  Dėl lietaus jutiklio STIHL iMOW robotas vejapjovė gali nuspręsti ar pjauti veją, ar ne, atsižvelgiant į orą. Nustatymuose galite parinkti, kaip robotas vejapjovė reaguos į lietų (lietaus sensoriaus jautrumas).

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Apsauga nuo vagystės

  Jei robotas vejapjovė pakeliamas arba neįprastai pasikeičia įrenginio posvyris ar judėjimas (nešimo aptikimas), suveikia garsinis signalas. Jis automatiškai išsijungia, kai robotas vejapjovė vėl nuleidžiamas. Be to, robotas automatiškai užrakina visas valdymo funkcijas, jei jis išnešamas už namų zonos ribų.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Pjovimo zonų valdymas

  Tikslingas sudėtingų pjovimo zonos segmentų valdymas, naudojant apibrėžtus pradžios taškus ir norimas zonas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Mobilioji prieiga per MY IMOW programėlę

  Jei norite patikrinti, ką veikia jūsų robotas ar kaip suplanuotos jos užduotys, tereikia įsijungti programėlę MY iMOW ir galite pasiekti savo robotą vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos. Programos galimybės apima, pavyzdžiui, interaktyvaus pjovimo plano kūrimą, dabartinės roboto vietos nustatymą ir pjovimo zonų nustatymą. Programėlėje taip pat galite keisti kitus vejos pjovimo roboto nustatymus, pvz. pjovimo aukštį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Ryšys su robotu

  Ryšio funkcijos reiškia, kad galite valdyti vejos pjovimo robotą naudodami programėle per Wi-Fi arba Bluetooth®. STIHL iMOW EVO modeliuose programėle taip pat galite prisijungti prie roboto naudodami mobiliuosius tinklus.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Intuityvus valdymas

  Intuityvus valdymo skydelis sudarytas iš mygtukų ir LED juostos, ji palengvina suprasti vejapjovės roboto valdymo komandas. Priekinė LED juosta suteikia informaciją apie įrenginio būseną ir užtikrina geresnį roboto matomumą.

  STIHL iMOW EVO modeliai papildomai turi LED matricą, kuri dar labiau palengvina valdymą dėl rodomų ikonų ant vejos roboto korpuso. Vejos pjovimo robotas turi balso išvestį, kuri informuoja apie esamą užduotį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Peiliukų keitimas be įrankių

  Peiliukų keitimui nereikia jokių įrankių, todėl savo iMOW® robotą naujais peiliais galite aprūpinti labai greitai ir paprastai. Norint užtikrinti tolygų pjovimą, rekomenduojama visus tris peiliukus keisti vienu metu.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Pjovimo aukštį pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu arba MY iMOW programėlės.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 5

  Automatiniai roboto atnaujinimai

  Dėl „Over-The-Air“ (OTA) atnaujinimo funkcijos galite aprūpinti savo robotą vejapjovę naujausia programine įranga automatiškai.

  Vaizdai yra pavyzdiniai. Produkto išvaizda ir konkretus funkcijų pritaikymas gali skirtis nuo iliustracijų.

 • Alternatyvios prekės

  2299 
  2599  Sutaupykite 300