Prekių katalogas

Vejapjovė robotas STIGA STIG-A 5000

 • Vejapjovė robotas STIGA STIG-A 5000

  Kodas: 2R9106028/ST
  Kaina 5699 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Prekyboje nuo 2023 m. pavasario.

  Gamintojas
  Darbinio ploto pajėgumas
  5000 m²
  Pjovimo plotis
  26 cm
  Pjovimo aukštis
  20 - 65 mm
  Pjovimo sistema
  6 laisvai besisukantys peiliai
  Maks. nuolydis darbinio lauko viduje
  50%
  Akumuliatoriaus talpa
  2x 5.0 Ah
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Tipinis įkrovimo laikas
  150 min
  Tipinis, vieno įkrovimo, pjovimo laikas
  310 min
  Signalizacija
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Lietaus jutikliai
  Yra
  Greitis
  0-24 m/min
  GPS ryšio blokas
  Yra
  GPRS duomenų paketo trukmė
  4200 val.
  Komplektacija
  Pasikrovimo stotelė, įkroviklis, instaliavimo gidas
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Svoris
  13.4 kg
 • STIGA STIG-A 5000 vejapjovė - yra naujos kartos bevielis AGS technologijos robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji Stiga Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

  Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 5000 m² iki 2.5 val. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

  Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas Stiga Stig A pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais net iki 50% statumo.

  Stiga Stig A turi du procesorius kurie orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę.

  Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trąšą augančiai vejai.

  Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm. STIGA Stig robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo.

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, Stiga Stig A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui. 

 • Alternatyvios prekės

  Vejapjovė robotas STIGA Stig E1200
  Kodas: 2R3100018/ST+2R0102308/ST
  1299 
  Vejapjovė robotas STIGA Stig E600
  Kodas: 2R3100018/ST+2R0101108/ST
  999