Prekių katalogas

Valytuvas sniego STIGA ST 976 T

 • Valytuvas sniego STIGA ST 976 T

  Kodas: 2S2767615/ST
  Kaina 3999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Stiga WS 380
  Cilindro darbinis tūris
  375 cm³
  Variklio galingumas
  7.8 kW
  Darbinis plotis
  76 cm
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Maksimalus sniego aukštis
  55 cm
  Užvedimas
  Rankinis ir elektrinis
  Pūtimo tipas
  Dvipakopis
  Žibintas
  Yra
  Šildomos rankenos
  Taip
  Kuro bako talpa
  5.5 L
  Svoris
  136 kg
 • STIGA ST 976 T - tai tvirtas ir patikimas dviejų pakopų vikšrinis sniego valytuvas, skirtas sunkiausioms valymo užduotims atlikti. Veiksmingai valo net ir šlapią ar suledėjusį sniegą. Puikai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, parkų šaligatviams ar įvažiavimams valyti.

  Profesionalus sniego valytuvas varomas Stiga WS 380 varikliu su elektros starteriu - patogiam užvedimui net esant dideliam šalčiui. Tereikės tik įjungti į maitinimo lizdą ir paspausti mygtuką.

  Valytuvas veikia dviejų pakopų principu: pirmojoje pakopoje sniegas ir ledas sugriebiami per sraigtą ir susmulkinami, o antrojoje pakopoje sniegas pašalinamas per išmetimo vamzdį. Sniegas efektyviai pašalinamas kuomet sraigtas pagriebia ir išpurentą sniegą išmeta per išmetimo angą iki 15 metrų atstumu.

  Dantytas 76 cm ilgio ir 35 cm skersmens, tvirto plieno sraigtas leidžia efektyviai išvalyti ir visiškai pašalinti sniegą nuo įvairių paviršių jų nepažeidžiant. Tam labai pasitarnauja papildomai sumontuotos šoninės ir galinės slydimo trinkelės, kurios reguliuoja tarpą tarp sraigto korpuso ir valomo paviršiaus.

  Dėl hidrostatinės transmisijos galima pasirinkti skirtingus greičio nustatymus, kas užtikrina sklandų judėjimą be sustojimo. Tikslus ir greitas vairavimas dėl rankinio diferencialo užrakto atleidimo.

  Sumontuoti specialūs "Artic-Trac" vikšrai, užtikrinantys sukibimą su bet kokiu paviršiumi bei palengvinantys manevravimą net ir nuožulniose, kalvotose vietose.

  Elektriniai jungikliai intuityviame ir lengvai naudojamame prietaisų skydelyje dar labiau palengvina prietaiso valdymą. Reguliuoti judėjimo greitį bei išmetimo latako ir deflektoriaus kryptį galima vos keliais mygtukų paspaudimais.

  Išmetamo sniego srautas gali būti pasirinktinai reguliuojamas elektriniu būdu nukreipėją pasukant iki 180° kampu bei pakreipiant sniego išmetimo kryptį.

  Papildomo komforto darbui suteikia šildomos rankenos bei reguliuojamas LED žibintas, todėl galima dirbti ir esant žemai temperatūrai bei prastam apšvietimui.

   

  Savybės

  Sniego valytuvas STIGA ST 976 T

  Elektrinis starteris

  220 V elektrinis starteris leidžia lengvai užvesti sniego valytuvą net esant labai žemai temperatūrai.

  Sniego valytuvas STIGA ST 976 T

  "Artic-Trac" vikšrai

  Vikšrinė važiuoklė užtikrina puikų sukibimą su bet kokiu paviršiumi ir palengvina manevravimą.

  Sniego valytuvas STIGA ST 976 T

  Ergonomiškas prietaisų skydelis

  Elektriniai jungikliai intuityviame ir lengvai naudojamame prietaisų skydelyje dar labiau palengvina sniego valytuvo valdymą.

  Sniego valytuvas STIGA ST 976 T

  Tvirto plieno sraigtas

  Sniegas efektyviai pašalinamas kuomet sraigtas pagriebia ir išpurentą sniegą išmeta per išmetimo angą iki 15 metrų atstumu.

  Sniego valytuvas STIGA ST 976 T

  Šildomos rankenos

  Šildomos rankenos suteiks komforto net atšiaurią žiemą.

  Sniego valytuvas STIGA ST 976 T

  Šviesos diodų žibintai

  Reguliuojamas LED žibintas leidžia geriau matyti valomą vietą, net dirbant tamsiuoju paros metu.