Prekių katalogas

Skintuvas vaisių Gardena CombiSystem

 • Skintuvas vaisių Gardena CombiSystem

  Kodas: 9676765-01
  Kaina 2320 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
 • GARDENA CombiSystem vaisių skintuvas optimaliai pritaikytas vaisiams patogiai skinti tiesiai nuo medžio. Maži dantukai tarp plastikinių virbų palengvina net mažiausių vaisių nuskynimą. Visi vaisiai surenkami į tvirtą surinkimo krepšį, kurio turinys aiškiai matomas.

  Nešimo rankena leidžia patogiai imti derlių nuo neaukštų medžių arba žemai nulinkusių šakų net ir nesinaudojant CombiSystem kotu. Kad galėtumėte be pastangų pasiekti visas medžio vietas, greito fiksavimo svirtele galima keisti darbinį kampą.

  Vaisių skintuvas suderinamas su visais GARDENA CombiSystem kotais. 5 metrų aukštyje esantiems vaisiams skinti GARDENA rekomenduoja naudoti teleskopinius kotus.

  25 metų garantinis laikotarpis.

   

  Ypatybės

  Vaisių skintuvas GARDENA CombiSystem

  Saugi jungtis
  GARDENA CombiSystem vaisių skintuvas tiesiog įstatomas į rankeną ir tvirtai prisukamas. Gaunate tvirtą ir nė kiek neklibančią jungtį, užtikrinančią patogų darbą.

   

  Vaisių skintuvas GARDENA CombiSystem - praktiška rankena

  Praktiška rankena
  Vaisių skintuvas turi praktišką nešiojimo rankenėlę, dėl kurios skinti žemų medžių vaisius itin paprasta net nenaudojant papildomai GARDENA CombiSystem rankenos.

   

  Vaisių skintuvas GARDENA CombiSystem - patogus valdymas

  Patogus valdymas
  Veikimo kampą galima individualiai reguliuoti naudojant sparčiojo fiksavimo svirtį.

   

  Vaisių skintuvas GARDENA CombiSystem tinka visoms rankenoms

  Tinka visoms rankenoms
  GARDENA CombiSystem įrankiai yra suderinami su visomis CombiSystem rankenomis. Naudoti medinę ar aliuminio rankeną – rinktis jums. Jei skinsite vaisius maždaug 5 metrų aukštyje, rekomenduojame naudoti teleskopines rankenas.

   

  Labai patvarus vaisių skintuvas GARDENA CombiSystem

  Labai patvarus
  Vaisių skintuvas GARDENA CombiSystem pagamintas iš tvirto plastiko. Tvirtas vaisių sugavimo maišas yra pagamintas iš tinklo, kad galėtumėte pamatyti, kas viduje.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje