Prekių katalogas

Traktorius GRILLO Climber 9.27

 • Traktorius GRILLO Climber 9.27

  Kodas: 8030AQ
  Kaina 12690 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Briggs&Stratton Series 8270 Commercial
  Variklio galingumas
  16.2 kW
  Kuro tipas
  Benzinas
  Pjovimo plotis
  98 cm
  Pjovimo aukštis
  35 - 135 mm
  Važiavimo greitis
  Pirmyn (0 - 11.5 km/h)/ atgal (0 - 7.5 km/h)
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė transmisija su diferencialo blokavimu
  Pjovimo peiliai
  1 vnt.
  Peilių įjungimas
  Elektrinis
  Nenupjautos vejos spindulys apsisukant
  0.7 m
  Varantieji ratai
  Galiniai
  Pjovimo būdai
  Mulčiavimas / Galinis išmetimas
  Kuro bako talpa
  13 L
  Svoris
  358 kg
 • Grillo Climber 9.27 - tai manevringas ir galingas aukštos žolės pjovimo traktorius. Idealiai tinka pjauti aukštus žolynus ir sumedėjusius krūmynus šlaituose ir nelygaus reljefo sklypuose. Galingas ir patikimas dviejų cilindrų Briggs & Stratton 8270 Commercial serijos variklis su elektriniu starteriu užtikrina mažą išmetamųjų teršalų kiekį, mažesnes kuro sąnaudas ir vibraciją bei garantuoja aukštą darbo našumą.

  70 cm apsisukimo spindulys leidžia manevruoti ankštose vietose, o diferencialo blokavimo sistema suteikia puikų sukibimą slidžiomis sąlygomis. 98 cm pločio pjovimo agregatas yra labai tvirtas ir ypač atsparus smūgiams. Pjovimo aukštis patogiai reguliuojamas svirtimi nuo 3.5 iki 13.5 cm, o peiliai paleidžiami elektromagnetinės sankabos pagalba. Ypač tvirti pjovimo ašmenys pasižymi mažesniu triukšmu ir garantuoja puikius pjovimo rezultatus. Hidrostatinė, pedalu valdoma transmisija užtikrina patogų ir komfortišką darbą ir leidžia pasirinkti optimalų važiavimo greitį (į priekį iki 11.5 km/h, atgal - 7.5 km/h).

  Žemas svorio centras užtikrina stabilumą dirbant net stačiuose šlaituose, o patikimi stabdžiai kartu su diferencialo blokavimo sistema suteikia maksimalų saugumą važiuojant nuokalnėje. Svoris paskirstytas tolygiai, plati ratų ašis ir ratai su gero sukibimo protektoriumi garantuoja gerą pravažumą.

  13 litrų traktoriaus kuro bakas užtikrina ilgą ir nepertraukiamą darbą, o patogi sėdynė garantuoja patogų ir komfortišką važiavimą.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.