Prekių katalogas

Sekatorius akumuliatorinis AssistCut GARDENA

 • Sekatorius akumuliatorinis AssistCut GARDENA

  Kodas: 9705348-01
  Kaina 10999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Tipas
  Akumuliatorinis
  Maks. pjovimo skersmuo
  25 mm
  Genėjimo būdas
  Apėjimas
  Peiliai, ašmenys
  Nerūdijančio plieno
  Komplektacija
  Su baterija ir įkrovikliu
  Svoris
  500 g
 • Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut yra idealus pagalbininkas lengvai ir be pastangų pjauti šakeles, jaunus ūglius ir gėles, kurių maksimalus pjovimo skersmuo 25 mm. Sekatorius turi išmanųjį jutiklį, kuris suteikia iki 5 kartų papildomos galios (lyginant su įprastu sekatoriumi) pjaunant storesnes šakas, kai tik yra aptinkamas pasipriešinimas.

  Akumuliatorinis sekatorius sumažina įtampą rankose, todėl jums dar lengviau be vargo atlikti sodo darbus. Kai akumuliatorius visiškai įkrautas, GARDENA AssistCut leidžia atlikti iki 1400 akumuliatoriaus palaikomų pjūvių. Dėl ergonomiškų rankenų sekatorius puikiai telpa rankoje, o dėl dviejų pakopų rankenos angos pločio šis gaminys yra idealus pjovimo įrankis įvairių dydžių rankoms.

  Tiksliai šlifuoti nerūdijančio plieno peiliukai, pagaminti Vokietijoje, ir prasilenkiantis pjovimo principas leidžia švelniai ir tiksliai pjauti, kad apsaugotumėte savo augalus. Kai akumuliatoriaus veikimas išjungtas, GARDENA AssistCut galima naudoti kaip įprastą sekatorių. Įjungimo/išjungimo funkcija taip pat užtikrina ilgą akumuliatoriaus veikimo laiką, nes laikui bėgant jis neišsikrauna.

  Akumuliatorių galima lengvai ir greitai įkrauti iki 100% per 100 minučių, naudojant pridedamą USB-C laidą (maitinimo adapteris nepridedamas). GARDENA siūlo jums trejų metų gamintojo garantiją AssistCut sekatoriui, kuris yra pagamintas Vokietijoje.

   

   

  Ypatybės

  Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut

  Preciziškai nušlifuoti peiliai pagaminti Vokietijoje

  GARDENA AssistCut sekatoriaus maksimalus pjovimo skersmuo yra iki 25 mm, jis yra tinkamas šakoms, jauniems ūgliams ir gėlėms pjauti. Preciziškai nušlifuoti nerūdijančio plieno peiliai, su prasilenkiančių ašmenų pjovimo principu užtikrina švelnų ir tikslų pjovimą, kad apsaugotų augalus. Pagaminta Vokietijoje.

  Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut

  Sumanus jutiklis

  Išmanusis jutiklis suteikia papildomos galios akumuliatoriumi valdomam sekatoriui. Galios padidinimas pradedamas, kai aptinkamas pasipriešinimas, todėl pjovimas yra ypač lengvas ir nereikalauja pastangų.

  Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut

  Ergonomiškas dizainas

  Ergonomiškos formos rankenos ir dviejų žingsnių rankenos atidarymo plotis paverčia GARDENA AssistCut patogiu įrankiu įvairių dydžių rankoms.

  Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut

  1400 akumuliatoriaus pagalba valdomų pjūvių ir greitas įkrovimas

  Akumuliatorius leidžia be vargo nupjauti 1400 pjovimų visiškai įkrovus akumuliatorių (išbandyta ant 10 mm sausos buko medienos). 100% įkraunama per 100 minučių.

  Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut

  Ilgas akumuliatoriaus tarnavimo laikas

  Akumuliatoriaus palaikymą galima bet kada išjungti rankiniam naudojimui. Tai apsaugo nuo akumuliatoriaus išsikrovimo ir padidina akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

  Akumuliatorinis sekatorius GARDENA AssistCut

  USB-C kabelis

  GARDENA AssistCut galima greitai ir lengvai įkrauti bet kuriuo metu naudojant pridedamą USB-C laidą (maitinimo adapteris nepridedamas).

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.