Prekių katalogas

Vejapjovė robotas STIHL RMI 422.2 P iMOW

 • Vejapjovė robotas STIHL RMI 422.2 P iMOW

  Kodas: 63010121407
  Kaina 1359 
  1599  Sutaupykite 240 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Dabar pirkdami vejos robotą STIHL RMI 422.2 P, DOVANŲ gausite akumuliatorinę žoliapjovę STIHL FSA 45.

  Dovanos vertė - 134 €.

  Gamintojas
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  1500 m²
  Pjovimo plotis
  20 cm
  Pjovimo aukštis
  20 - 60 mm
  Maks. nuolydis darbinio lauko viduje
  40%
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Tipinis įkrovimo laikas
  90 min
  Baterijos tipas
  Li-ion
  Svoris
  9.0 kg
 • STIHL RMI 422 P „iMow“ vejos pjovimo robotą rekomenduojama naudoti vidutinio dydžio, iki 1 500 m², vejoms pjauti. Jo didelės talpos ličio jonų akumuliatorius užtikrina ilgą veikimo laiką.

  Mulčiavimo agregatas pjauna veją iki nustatyto aukščio, pasitelkdamas daugelio žingsnių sistemą, reguliuojančią pjovimo aukštį. Robotas turi prie nuolydžio prisitaikančio greičio funkciją, todėl galima pjauti, net esant iki 40 % nuolydžiams. Judantis gaubtas su jutikliais saugo robotą. Galima patogiai keisti visus nustatymus, naudojantis ekranėliu.

   

  Ypatybės

   

  Dinamiškas pjovimo planas.jpg

  Dinamiškas pjovimo planas

  Naudojant STIHL iMow pjovimo roboto interaktyvųjį pjovimo planą kiekvieną dieną galėsite nustatyti laikotarpį, kai dirbs iMow pjovimo robotas. Šiame aktyvumo laikotarpyje įrenginys savarankiškai nuspręs, kada geriausiai pjauti veją, kad būtų gautas geriausias rezultatas. Dinaminį pjovimo planą galima įjungti ir išjungti per valdymo skydelį.

   

  Prisitaikantis greičio reguliavimas įkalnėje.jpg

  Prisitaikantis greičio reguliavimas įkalnėje

  Naudodami pokrypio kampo jutiklį, vejos pjovimo robotas iMow automatiškai ir nuolat pritaiko savo greitį nelygiose vietose.

   

  iMow vejos roboto pavara.jpg

  iMow vejos roboto pavara

  STIHL iMow vejos pjovimo robotų pavaros dėka gali pjauti ir nelygiose vietovėse. STIHL RMI 422 gali įveikti iki 35% statumo įkalnes. Likę RMI 4 serijos modeliai gali įveikti iki 40% statumo įkalnes.

   

  Valdymo pultas.jpg

  Valdymo pultas

  Valdymo pultas su ryškiu integruotu ekranu, skirtas keisti nustatymus, valdyti rankiniu būdu ir greitai peržvelgti įrenginio informaciją.

   

  Grįžimas į įkrovimo stotelę.jpg

  Grįžimas į įkrovimo stotelę

  Pagal numatytuosius nustatymus, iMow vejos robotas grįžta į įkrovimo stotele sekant perimetro laidą. Taip pat galimas ir grįžimas alternatyviu keliu, pagal atskirai nutiestą perimetro laidą.

   

  Mulčiavimo įranga.jpg

  Mulčiavimo įranga

  Stabilus mulčiuojantis peilis dirba ir net esant aukštai žolei užtikrina tikslų nupjautos vejos vaizdą. Kiekvieną kartą automatiškai peiliui sustojus, keičiasi jo sukimosi kryptis. Taip tolygiau dėvisi ašmenys. Peilius pakeisite nenaudodami įrankių.

   

  Įkrovimo stotelė.jpg

  Įkrovimo stotelė

  Įkrovimo stotelė yra "iMow" namai. "iMow" sugrįžta į sode įrengtą pagrindinę ir apsaugotą vietą pasikrauti energijos arba laukti kito aktyvumo laiko.

   

  Visapusiška apsauga.jpg

  Visapusiška apsauga

  "iMow" įrengta įvairių jutiklių: pakeltas įrenginys nedelsdamas sustoja. Norint apsaugoti nuo vagystės, "iMow" galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus PIN kodą.

   

  Gaubtas su jutikliais.png

  Gaubtas su jutikliais

  Tvirtas gaubtas apsaugo vejos pjovimo robotą iMow nuo nepalankių oro sąlygų. Integruoti jutikliai fiksuoja kontaktą su objektu ir vejos pjovimo robotui iMow nurodo keisti kryptį.

   

  Profiliuoti ratai.jpg

   

  Profiliuoti ratai (RMI 422 P, RMI 422 PC)

  iMow patikimai juda srityse su tankia žole, nelygiu paviršiumi ir nedideliu nuolydžiu (iki 40%). Profiliuoti tolygiai besisukantys ir automatiškai nusivalantys ratai.

  Ryškus LCD ekranas.jpg

  Ryškus LCD ekranas

  Dėl intuityvaus valdymo programuoti yra labai paprasta, o ryškus LCD ekranas bus matomas net ir šviečiant ryškiems saulės spinduliams.

 • Alternatyvios prekės

  1571 
  1849  Sutaupykite 278 
  2294 
  2699  Sutaupykite 405 
  1350 
  1450  Sutaupykite 100 
  2039 
  2399  Sutaupykite 360 
  2294 
  2699  Sutaupykite 405 
  1079 
  1199  Sutaupykite 120 
  1912 
  2249  Sutaupykite 337