Prekių katalogas

Vejapjovė robotas GARDENA Sileno Life 1000

 • Vejapjovė robotas GARDENA Sileno Life 1000

  Kodas: 9678451-08
  Kaina 1369 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Darbinio ploto pajėgumas
  1000 m²
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis
  20 - 50 mm
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Maks. nuolydis darbinio lauko viduje
  30%
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Tipinis įkrovimo laikas
  60 min
  Tipinis, vieno įkrovimo, pjovimo laikas
  65 min
  Signalizacija
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Baterijos tipas
  Li-ion
  Kontūro laidas
  200 m
  Kabės
  300 vnt.
  Svoris
  7.3 kg
 • Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000 yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Tinka vidutinio dydžio vejoms iki 1000 m2. Dėl SensorCut sistemos, robotas nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją.

  Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000 meistriškai įveikia nuolydžius iki 30%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką galima nustatyti pagal poreikį, todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas.

   

  Ypatybės

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms
  Gardena Sileno life 1000 pjauna iki 1000 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Pats tyliausias
  Esant 58 db (A), Gardena Sileno life 1000 kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Geresnė navigacija
  Naudodamas CorridorCut funkciją, jūsų robotas vejapjovė be jokių problemų pjaus siaurus praėjimus ir net aklavietes iki 60 cm. O aklavietės pabaigoje, robotas automatiškai apsisuks ir grįš atgal.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Bet kokiu oru
  Gardena Sileno life 1000 yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar tai įkalnė, ar nuokalnė, ar lietus, ar saulė - jūsų veja visada bus gražiai prižiūrima.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Greitai ir lengvai instaliuojama
  Įrengti Gardena Sileno life 1000 jums padės programavimo gidas. Intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką. Jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  SensorControl - prižiūri už jus
  Sileno life modeliuose taip pat yra SensorControl funkcija. Intelektuali pjovimo sistema automatiškai sureguliuoja pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Taškinio pjovimo funkcija
  Taškinio pjovimo funkcijos dėka Gardena Sileno life 1000 idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus!

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Šalčio jutiklis
  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Lengvas valymas
  Gardena Sileno life 1000 prižiūrėti išties paprasta - purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

   

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Saugus
  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

   

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis +370 671 30088, +370 698 70433 vejosrobotas@tgp.lt